Sprawna i oszczędna instalacja grzewcza jest filarem współczesnego budynku. Taki dom da nie tylko satysfakcję z życia w nim, ale również nie nadwyręży portfela kosztami ogrzewania np. w sezonie jesienno-zimowym.

Aby zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach np. domu jednorodzinnego nie trzeba już używać kotłów na paliwo stałe lub planować kosztownych przyłączy do sieci CO. Powietrzna pompa ciepła to samodzielne urządzenie które nie generuje zanieczyszczeń powietrza oraz pyłów, jakie wdychają mieszkańcy, lub osiadają na meblach w postaci kurzu.

Pompy ciepła nie wymagają dużej i oddzielonej powierzchni, a ich design spodoba się nawet puryście. Co warte podkreślenia – instalacja fotowoltaiczna i pompy ciepła idą w parze – razem pozwalają nie tylko oszczędzić na rachunkach, ale również cieszyć się niezależnością na lata.

Perfekcja wykonania w standardzie

– To co wyróżnia pompy ciepła marki Stiebel Eltron to jakość produktu. Firma ma 40-letnie doświadczenie w produkcji takich urządzeń, które, co trzeba zaznaczyć – powstają w zakładzie w Niemczech. To pompy najwyższej klasy, zaprojektowane i wykonane z użyciem najnowszych rozwiązań i technologii – mówi Marek Filipkowski z firmy Stiebel Eltron. – Bardzo cieszymy się, że nasze produkty trafiły do sprzedaży w Corab. Obydwie firmy mają ze sobą dużo wspólnego – stawiają na solidność oferowanych wyrobów oraz dbają o klientów na każdym etapie – począwszy od sprzedaży, po gwarancję – dodaje Filipkowski.

Kompleksowa oferta oraz wsparcie Corab i Stiebel-Eltron

– Pompy ciepła renomowanego producenta Stiebel Eltron to doskonałe uzupełnienie oferty Corab. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym partnerom i odbiorcom nie tylko fotowoltaikę, służącą pozyskiwaniu energii elektrycznej, ale również współgrające z nią rozwiązanie odpowiednie do ogrzewania domów – przyznaje Wiesław Szałkowski, dyrektor działu sprzedaży w Corab. – Rozszerzenie asortymentu o pompy ciepła najwyższej jakości, to efekt konsekwentnego działania, mającego na celu oferować naszym odbiorcom urządzenia odpowiadające oczekiwaniom i wyzwaniom jakie niesie XXI-wiek. Produkty Stiebel Eltron są nie tylko wydajne, świetnie zrobione i estetyczne. Używając ich przyczyniamy się do oszczędzania zasobów planety – stwierdza Szałkowski.

Dla budynków nowych i modernizowanych

Pompy ciepła Stiebel Eltron dostępne są zarówno w wersjach dla nowo powstających budynków, jak i tych poddawanych termomodernizacji. Urządzenia mogą pochwalić się długą gwarancją. Co warto zaznaczyć, Stiebel Eltron oferuje we współpracy z Corab liczne szkolenia dla instalatorów pomp. Niemiecki producent dysponuje i udostępnia również narzędzie on-line, które pozwala na wybór pompy w zależności od rodzaju budynku, czy też pozwala na podgląd do schematów elektryczno-hydraulicznych konkretnych urządzeń.

Więcej na temat pomp ciepła jakie znalazły się w asortymencie firmy Corab można przeczytać na stronie internetowej firmy

Corab

Polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych