12m nad ziemią

Centrum zostało zbudowane, zorganizowane i wyposażone w najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Nowoczesne regały umożliwiają składowanie do wysokości nawet ponad 12m. System sam lokalizuje położenie produktu umożliwiając natychmiastową kompletację.

Magazyn wykorzystuje najnowszej generacji terminale oraz automatyczne wózki boczne z możliwością programowania poziomów. Cały proces logistyczny jest stale kontrolowany. Wszystkie procesy są monitorowane inteligentnym systemem kamer. Ma to szczególne znaczenie dla kontroli i weryfikowania poprawności przesyłek zarówno przychodzących, jak i wychodzących. Przestrzeń zoptymalizowana jest tak, by realizacja zadań odbywała się możliwie jak najszybciej. Za pomocą specjalnego programu wyznaczano trakty komunikacyjne tak, by jeszcze bardziej zwiększyć wydajność magazynu.

Centrum logistyczne pozwala na wysłanie 500 przesyłek dziennie. Powierzchnia magazynowa wynosi 15 000 m2, a moc z energii słonecznej w sprzęcie wynosi 150 MW.

Lokalizacja

Wybudowane przez Corab centrum logistyczne znajduje się przy zjeździe z Obwodnicy Olsztyna. Jest to gwarancją wygodnego i szybkiego dojazdu.

 

Corab

Polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych