W globalnym scenariuszu, w którym zapotrzebowanie na energię odnawialną stale rośnie, energia słoneczna ma moc kształtowania nowych i postępowych modeli energetycznych dla zrównoważonego rozwoju świata. W przyszłości rynek energii doświadczy ogromnej dywersyfikacji, a energia słoneczna będzie kluczowym źródłem wspierającym skutecznie wszystkie modele biznesowe.

Rosnące potrzeby rynkowe

Znaczenie inteligentnych systemów energetycznych wciąż rośnie, wraz z potrzebą zapewnienia stabilnych, odnawialnych i opłacalnych źródeł czystej energii. Dla producentów oznacza to konieczność ciągłego rozszerzania gamy produktów, które będą mogły zaspokoić potrzeby komercyjne, przemysłowe oraz mieszkaniowe.

Łącząc globalny łańcuch dostaw ze światowej klasy badaniami i rozwojem oraz możliwościami produkcyjnymi, Ginlong Solis optymalizuje swoje falowniki dla każdego rynku regionalnego, obsługując i wspierając klientów swoim zespołem lokalnych ekspertów. Szeroka i zróżnicowana gama produktów Ginlong Solis jest w stanie zaoferować konsumentowi zaufany system.

Założona w 2005 roku firma Ginlong Solis jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników solarnych. Rozwiązania firmy Ginlong Solis dla projektów magazynowania energii, projektów mieszkaniowych, komercyjnych i użyteczności publicznej zapewniają wartość na każdym poziomie łańcucha dostaw energii słonecznej, angażując zarówno właścicieli domów, jak i firmy, a także producentów energii i inwestorów energii odnawialnej na całym świecie.

Poznaj falowniki Solis na SNEC 2020!

Podczas wirtualnych targów SNEC Solar Show 2020, Ginlong Solis zaprezentuje swoje najnowsze produkty o mocy od 700W do 255kW. Asortyment falowników zaprezentowany podczas 10-dniowego wirtualnego pokazu obejmie różnorodne zastosowania w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Zawsze szukamy kreatywnych rozwiązań, aby pokonywać przeszkody, niezależnie od tego, czy dotyczą wyzwań technologicznych, czy konieczności napędzenia przemysłu w obecnych okolicznościach. Mamy szansę pokazać nasze wirtualne stoisko globalnym klientom i mamy nadzieję, że pomożemy instalatorom przygotować się na tę nową przyszłość i pomóc im rozwinąć działalność – powiedział Yiming Wang, prezes Ginlong Technologies.

Wirtualne stoisko

W trakcie wydarzenia, bez względu na lokalizację, uczestnicy będą mogli odbyć wirtualną wycieczkę 360° po stoisku Solis. Podczas SNEC 2020 odbędą się również konferencje, a swoje spostrzeżenia dotyczące rynku, trendów i innowacji będą prezentować wpływowi przedstawiciele branży i eksperci. Pojawi się również możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz w indywidualnych spotkaniach z zespołem Solis.

Dla Ginlong Solis głównym celem wydarzenia jest okazja do przedstawienia wzmocnionego portfolio produktów oraz zapewnienia profesjonalistom z branży PV najświeższych informacji dotyczących projektowania i instalowania ich najnowszych systemów.

Oto niektóre produkty i innowacje, które zostaną zaprezentowane:


Seria Solis-1P (2,5-10) kW-4G jest odpowiednia do instalacji jednofazowych różnych typów: mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Solis-mini- (700-3600) -4G jest stosowany w domowych rozwiązaniach solarnych na całym świecie i od czasu jego wydania stał się ulubieńcem wielu instalatorów. Solis-Mini-4G to jednofazowy falownik szeregowy, który okazał się liderem w dziedzinie niedrogich instalacji w małych budynkach mieszkalnych. Komercyjne falowniki fotowoltaiczne Solis-3P (3-20) K-4G i Solis- (25-50) K-5G średniej mocy zostały wyróżnione przez TUV Rheinland podczas uroczystości „All Quality Matters”.

Solis oferuje niezawodne, wydajne i bezpieczne rozwiązanie inwerterowe do komercyjnych zastosowań dachowych i naziemnych. Ich zastosowanie skutkuje szybszym zwrotem kosztów systemu i niższym LCOE. Cztery cechy flagowego modelu Solis to: wydajny, bezpieczny, inteligentny i ekonomiczny.

Solis-3P (5-10) K-HVES-5G jest przeznaczony do generowania, magazynowania i rozładowywania większej ilości energii, umożliwiając właścicielom systemów zasilanie krytycznych obciążeń, gdy potrzebują energii elektrycznej, i wykorzystanie najlepszych wskaźników czasu użytkowania, gdy tej energii nie potrzebują. Obudowa Solis-1P (5-10) K-HVES-5G jest całkowicie szczelna. Falownik ma wbudowaną skrzynkę przyłączeniową AC/DC i ATS. Możliwości hybrydowe mogą zostać zaprogramowane za pomocą dużego kolorowego wyświetlacza LCD. Wśród dodatkowych zalet można wymienić usprawnioną eksploatację dzięki zdalnemu monitorowaniu za pomocą całodobowego inteligentnego systemu zarządzania energią Solis.

Zapraszamy do udziału w SNEC 2020

Misją Solisa jest dostarczanie najnowocześniejszych produktów i usług. Wydarzenie jakim jest SNEC 2020 zapowiada się fantastyczną okazją do popchnięcia przemysłu fotowoltaicznego i energii słonecznej do przodu na zmieniającym się rynku.

Więcej informacji na temat produktów i usług, które zostaną zaprezentowane podczas The Virtual Solar Show w dniach 6-10 sierpnia, można znaleźć TUTAJ


Materiał sponsorowany


 

Redakcja GLOBEnergia