Sekretarz redakcji, lokalizacja Kraków – poszukiwany!

GLOBENERGIA to wiodący wydawca portalu i czasopisma w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii. Firma zajmuje się również analityką rynkową oraz działalnością doradczą.

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby, która poprowadzi biuro redakcji oraz zadba o komunikację z partnerami i autorami. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną, pracującą pod ciśnieniem “multi-tasku”, nie masz problemu z przelewaniem myśli na papier (lub monitor) to ta praca jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura (zamówienia, telefony, rachunki, sklep)
  • obsługa administracyjna wydarzeń i prowadzonych projektów (mailingi, zaproszenia, materiały)
  • prowadzenie newslettera i obsługa stron internetowych
  • tworzenie prostych grafik w kreatorach internetowych
  • utrzymywanie kontaktów z mediami, partnerami, autorami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku kierunków technicznych – energetyka, OZE, budownictwo)
  • biegła obsługa komputera (Pakiet Office, proste programy graficzne, CMS)
  • obsługa mediów społecznościowych (FB, TT, LIn)
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego
  • dokładność, terminowość, umiejętność kontrolowania pracy własnej i pracy wielozadaniowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie (studenci)
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i energetycznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne wynagrodzenie
  • pracę pełną wyzwań

Prosimy o przesyłanie CV na mail praca@globenergia.pl

GLOBENERGIA, ul. Cechowa 51, 30-614 Kraków. Tel +48 12 654 52 12

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Globenergia Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Cechowej 51, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Redakcja GLOBEnergia