Projekt-Solartechnik Development specjalizuje się w kupnie oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie realizacji. W 2020 roku firma przygotowała ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie oferty w aukcji OZE.

Spółce zależy na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie ich rozwoju, bez względu na lokalizację. Współpracę zaczyna od szybkiego audytu projektu. Po audycie pada propozycja ceny oraz jednorazowej płatności.
Rozwój firmy skłania jej przedstawicieli do szukania partnerów, którzy zdecydują się na sprzedaż projektów z wygraną aukcją OZE w 2020r. W obszarze zainteresowań spółki są projekty do 1 MWp oraz powyżej 1 MWp.

Firma chętnie zainwestuje również w projekty gotowe do aukcji w 2021r.!

Projekt-Solartechnik Development zaprasza do współpracy firmy developerskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów. Spółka jest zainteresowana zakontraktowaniem projektów pod przyszłoroczną aukcję i proponuje wsparcie merytoryczne.

Projekt-Solartechnik Development dopuszcza płatności etapowe oraz wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE. W obszarze zainteresowań są zarówno duże, jak i małe projekty PV.

Projekt-Solartechnik Development na początku 2020 roku został wydzielony ze struktur Projekt-Solartechnik Group – spółki z wieloletnim doświadczeniem w branży. Z końcem 2020 zespół w spółce znacznie się powiększył i obecnie tworzy go kilkudziesięciu specjalistów ds. rozwoju projektów oraz działu handlowego. Koordynatorem działań zakupowych jest dyrektor handlowy Adam Goj.

Spółka zaprasza do kontaktu

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zaprasza do kontaktu:
• Dyrektor ds. przetargów i ofertowania Żaneta Bilska, +48 780 140 502, projekty@projekt-solartechnik.pl,

• Dyrektor handlowy Adam Goj +48 530 478 530.

Projekt-Solartechnik Development