Projektowanie i montaż carportów fotowoltaicznych – Webinarowa środa

Żyjemy w czasach, w których zrównoważone rozwiązania energetyczne odgrywają coraz ważniejszą rolę. Energia słoneczna, jako źródło odnawialne, staje się nie tylko popularnym wyborem na rzecz ochrony środowiska, ale także opłacalnym rozwiązaniem ekonomicznym. Jednym z innowacyjnych sposobów wykorzystania energii słonecznej jest montaż carportów fotowoltaicznych, które łączą funkcję ochrony pojazdów z produkcją energii. Jakie są kluczowe aspekty tego typu inwestycji? O tym opowie już w tę środę 25 października Artur Migoń z firmy Avrii w ramach Webinarowej środy!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Carporty fotowoltaiczne to specjalnie zaprojektowane konstrukcje, które pełnią podwójną rolę. Po pierwsze, chronią pojazdy przed warunkami atmosferycznymi, w tym deszczem, śniegiem czy słońcem. Po drugie, wyposażone są w panele fotowoltaiczne, które przekształcają energię słoneczną na energię elektryczną. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na oszczędności energii i redukcję emisji CO2.

Budowa carportu jest obwarowana jednak wieloma warunkami, które sprawiają, że nie wszędzie można się na nie zdecydować. Jakie są kluczowe aspekty podczas planowania takiej inwestycji? O tym opowie Artur Migoń z firmy Avrii już 25 października o godzinie 14:00 w ramach cyklu Webinarowa Środa!

Nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu? Bez obaw! Zarejestrowani uczestnicy otrzymają od nas nagranie ze spotkania! Wydarzenie jest w pełni bezpłatne. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

DATA: 25.10.2023 r.
GODZINA: 14:00
TEMAT: Projektowanie i montaż carportów fotowoltaicznych - kluczowe aspekty
PRELEGENT: Artur Migoń z firmy Avrii
REJESTRACJA: TUTAJ