W przypadku oferty na fotowoltaikę od IKEA, firma odbiega od reguły. Systemy fotowoltaiczne z IKEA nie są sprzedawane w paczkach, które klienci będą zabierać do domu i instalować sobie we własnym zakresie. Dla IKEA jest to zbyt poważna inwestycja i firma stawia głównie na jakość. IKEA zdaje sobie sprawę z tego, że jest to bardzo ważna inwestycja dlatego IKEA w tym przypadku robi wszystko za klienta i oddaje w jego ręce kompletną, działającą instalację.

Podejście IKEA dla fotowoltaiki

Proces zakupowy, jest w tym przypadku procesem dłuższym dla zapewnienia jakości, doboru właściwej instalacji dla konsumpcji energii elektrycznej klienta. Wszystko po to, by za pomocą prostych danych móc obliczyć ile taka inwestycja może w przybliżeniu kosztować. IKEA, we współpracy z bankiem Ikano przygotowała również specjalną ofertę finansową, ze względu na skalę kosztów takiego systemu.

Raty bez prowizji na panele fotowoltaiczne z IKEA

IKEA wspólnie z firmą GEO Solar i Ikano Bankiem stworzyła kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu każdy może w swoim domu wytwarzać czystą i tanią energię. Obejmuje ono: konsultację, indywidualną wycenę, finansowanie nawet do 100% wartości inwestycji kredytem udzielanym przez Ikano Bank, sprzedaż, montaż i monitoring instalacji oraz załatwienie wymaganych formalności z zakładem energetycznym.

Proponowany system fotowoltaiczny jest łatwy w obsłudze. Nie trzeba samodzielnie monitorować ani obliczać ilości pozyskiwanej energii – wszystko działa automatycznie. Klient dostaje także wiele gwarancji, w tym 5-letnią na osiągnięcie przynajmniej 80% prognozowanej produkcji oraz 25-letnią na wydajność.

A jeśli decyzja o zakupie zapadnie szybko, czyli do 31 stycznia to można załapać się na promocję „Kredyt bez prowizji na zakup paneli fotowoltaicznych”. Czas na podpisanie umowy to tylko do 31 stycznia 2019 roku.

Do wybory są dwie opcje:
– Kredyt z oprocentowaniem zmiennym
– Kredyt z oprocentowaniem stałym

Warunki i wszystkie informacje na przygotowanej infografice:

Redakcja GLOBEnergia