Energetyczna burza w Kielcach! Energetyzujące wydarzenie – PASAŻ ENERGETYCZNY redakcji GLOBENERGIA to spotkania branżowe OZE, stoiska eksperckie oraz widowiskowe konkursy. Od 28 lutego do 1 marca czekają na Państwa eksperci pomp ciepła, fotowoltaiki, elektromobilności.

Nowością będzie konkurs INSTALATOR ROKU z nagrodami w postaci kompletnej instalacji PV na dom oraz pompa ciepła do CWU! Przyjdź, posłuchaj ekspertów, poznaj nowości wśród produktów, weź udział w konkursach, lub kibicuj swoim faworytom na instalacyjnej Arenie.

Czeka na Was kumulacja merytorycznych rozmów, podgrzewana pozytywną energią, z widowiskowymi konkursami i nowościami wśród produktów. Zróbmy razem energetyczną burzę! WSTĘP WOLNY!

 


KALENDARIUM – PASAŻ ENERGETYCZNY GLOBENERGIA 2018


DZIEŃ I 28 lutego 2018 r.
Targi Kielce, Hala E, ul.Zakładowa 1

9:00 – 17:00 Strefa stoisk eksperckich PASAŻ ENERGETYCZNYCH
Odwiedźmy stoiska liderów w zakresie odnawialnych źródeł i poszanowania energii. Nie zabraknie pomp ciepła, fotowoltaiki a nawet stacji ładowania samochodów elektrycznych. Eksperci czekają na Państwa!

10:30 – 14:00 XI Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła
Miejsce: Hala E, Sala D
Coroczne spotkanie skupiające inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematem grzewczego wykorzystania pomp ciepła i technologii grzewczej w ogóle. ENERGETYCZNY TALK SHOW prowadzony przez redaktorów GLOBENERGIA zapewni aktualne i kontrowersyjne tematy z rynku pomp ciepła. Wstęp bezpłatny.

10:00 – 15:00 Konkurs „Instalator Roku 2018” Kategoria FOTOWOLTAIKA [NOWOŚĆ]
Miejsce: ARENA PASAŻU ENERGETYCZNEGO, Hala E
“INSTALATOR ROKU 2018” to konkurs , w którym dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w montażu fotowoltaiki na czas. Nagroda główna: Kompletna instalacja fotowoltaiczna!  Zapewniamy tylko pozytywne emocje!

13:00 – Rozstrzygnięcie Konkursu „DOBRE PRAKTYKI W DOBRYCH RĘKACH” edycja 2018! Gala wręczenia wyróżnień (Hala E, Sala D podczas Forum Pomp Ciepła)
Celem konkursu jest zachęcenie, na podstawie wzorcowych referencji kolejnych inwestorów, do sięgania po podobne praktyki energooszczędne. Organizatorem konkursu jest Redakcja GLOBEnergia, która rok w rok zaprasza wszystkie firmy instalacyjne systemów energooszczędnych opartych na OZE do wzięcia udziału w konkursie!

14:30 – Zabawa Sportowa „Piłka w Grze” z piłkarzami ręcznymi VIVE TAURONU KIELCE. Zapraszamy na spotkanie z piłkarzami ręcznymi PGE VIVE KIELCE. Zabawa będzie polegała na strzeleniu jak najwyższą liczbę punktów do bramki.


DZIEŃ II 1 marca 2018 r.

9:00 – 17:00 Strefa stoisk eksperckich
9:00 – 17:00 Studio TV Dialog Energetyczny, Stoisko E-31, Prowadzący: Tomasz Zubilewicz
Studio TV Dialog Energetyczny to rozmowy o szansach, wyzwaniach i przeszkodach rozwoju poszczególnych branż energetyki odnawialnej w Polsce. Ciekawe tematy, wyjątkowi goście, profesjonalna oprawa medialna.

10:30 – 14:00 IX Ogólnopolskie Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR +
Forum SOLAR + to ogólnopolska konferencja poświęcona branży PV. Co roku podczas targów ENEX Nowa Energia, Redakcja GLOBEnergia wraz z targami Kielce organizuje wydarzenie dla przedstawicieli branż fotowoltaicznej i kolektorów słonecznych, inwestorów, władz samorządowych oraz pasjonatów energetyki słonecznej. Spotkanie jest niepowtarzalną okazją do poznania i poszerzenia wiedzy na temat rozwiązań OZE oraz spotkania z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami z branży słonecznej.

10:00 – 15:00 Konkurs „Instalator Roku 2018” Kategoria POMPY CIEPŁA [NOWOŚĆ]
Miejsce: ARENA PASAŻU ENERGETYCZNEGO, Hala E
„POMPY CIEPŁA – Najlepsi z najlepszych” to konkurs edukacyjny, w którym jedno- lub dwuosobowe drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w znajomości zasad funkcjonowania instalacji, kompletności instalacji i działania poszczególnych elementów systemów grzewczych opartych o pompy ciepła. Tu będzie liczyła się wiedza, doświadczenie i czas!
Nagroda główna: pompa ciepła do CWU!

CODZIENNIE


Studio TV Dialog Energetyczny
, Prowadzący: Tomasz Zubilewicz
Studio TV Dialog Energetyczny to zapis rozmów szansach, wyzwaniach i przeszkodach rozwoju poszczególnych branż energetyki odnawialnej w Polsce.


POBIERZ DARMOWY BILET!

Poniżej zaproszenie na targi, każde upoważnia jedną osobę do jednorazowego wstępu.
Prosimy Państwa o wydrukowanie i zachowanie zaproszenia w celu wymiany w kasie na BEZPŁATNY bilet wstępu. Kliknij tutaj

PLAN PASAŻ ENERGETYCZNY 2018

 

JAK DOJECHAĆ?

Zdjęcia z poprzednich edycji


Wystawcy Pasażu Energetycznego 2017:Pasaż Energetyczny odwiedzili reprezentanci Polski w piłce ręcznej i przeprowadzili konkurs:

Podczas Pasażu Energetycznego przeprowadzono wiele ciekawych rozmów:

Redakcja GLOBEnergia