Już dziś i jutro: 9 i 10 czerwca zapraszamy na kolejną – drugą edycję wyjątkowego, specjalistycznego spotkania w branży fotowoltaicznej. PV-CON 2021 to spotkanie poświęcone aktualnemu rozwojowi rynku fotowoltaicznego w kontekście zmian zachodzących na rynkach światowych i doskonała okazja na fachowe rozmowy o rynku PV. Wydarzenie przeznaczone jest w głównej mierze dla dystrybutorów, instalatorów i projektantów. Inwestorzy również znajdą coś dla siebie!

Tematyka

Kongres Fotowoltaiczny PV-CON 2021 ONLINE to jedyne takie wydarzenie w branży, oparte o nowoczesną formę przekazu i wyjątkową oprawę. To także najistotniejsze tematy oraz ciekawi goście. W pierwszy dzień kongresu – 9. czerwca o 10:00 zapraszamy na sesje kongresowe i premiery PV-CON 2021. Porozmawiamy o tym, skąd wzrost tak dynamiczny cen uprawnień do emisji CO2 i zastanowimy się, jaką rolę i potencjał w obniżaniu tych cen ma fotowoltaika. Przeanalizujemy również najnowszą zapowiedź zmian w rozliczaniu prosumentów i proponowaną likwidację systemu opustów. Omówimy wpływ zmian w prawie energetycznym na magazynowanie energii, obalimy mity i kontrowersyjne opinie w temacie dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę.

Odbędzie się też debata reprezentantów producentów falowników, którzy podyskutują o
zmianach w zakresie kodeksów sieciowych, o decyzji PTPIREE w tej sprawie i o gotowości producentów falowników na nadchodzącą rewolucję.

Szczegółowy program można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Pierwszego dnia Kongresu Fotowoltaicznego będzie miała również miejsce premiera najnowszego wydania poradnika „Instalacje Fotowoltaiczne” autorstwa Bogdana Szymańskiego. Z tej okazji przygotowujemy niespodziankę, więc warto się zarejestrować!

Premiera poradnika “Instalacje Fotowoltaiczne” to nie jedyna premiera, planowana na PV-CON 2021! Jakie to będą premiery? Tego nie zdradzimy aż do 9. czerwca! Bądźcie z nami na żywo!

Rejestracja

Udział w kongresie PV-CON 2021 jest bezpłatny, ale jest możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają od nas aktualne informacje na temat wydarzenia, a po Kongresie materiały pokongresowe oraz nagranie z wydarzenia.

Wciąż możesz do nas dołączyć!9


FORMULARZ REJESTRACYJNY jest dostępny TUTAJ


Drugi dzień Kongresu – seria webinarów!

W drugi dzień Kongresu Fotowoltaicznego PV-CON 2021 – 10. czerwca polecamy serię webinarów z profesjonalistami.

WEBINAR I

TEMAT: Obrót projektami instalacji PV i gotowymi instalacjami
PROWADZĄCY: Witold Chmarzyński, radca prawny w CCLaw
DATA: 10.06.2021 r.
CZAS: 10:00 – 10:45
FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://bit.ly/pv-con-2021-webinar-1

WEBINAR II

TEMAT: Możliwości monitoringu instalacji PV – dlaczego warto być online?
PROWADZĄCY: Tomasz Pudlik – Specjalista ds. techniczno-serwisowych w Solgen
DATA: 10.06.2021 r.
CZAS: 12:00 – 12:45
FORMULARZ REJESTRACYJNY: http://bit.ly/pv-con-2021-webinar-2

Zarejestruj się już dziś i dołącz do zwiększającej się publiczności Kongresu Fotowoltaicznego PV-CON 2021. Nie przegap naszego wydarzenia live i bądź z nami online 9. i 10. czerwca 2021 roku!

Redakcja GLOBEnergia