Viessmann – promocyjne ceny przeglądu kotłów do końca sierpnia!

Masz kocioł grzewczy firmy Viessmann? Dobrze się składa! Umawiając się na przegląd instalacji w sezonie letnim nie tylko zaoszczędzisz swój czas i zadbasz o bezpieczeństwo, otrzymasz również nagrodę w postaci oficjalnej repliki piłki nożnej Mistrzostw Świata 2018! Kibicujesz? Lepiej się pospiesz – nagrody gwarantowane tylko dla pierwszych 200 osób, które zgłoszą się na przegląd. Akcja trwa od od 15 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. Szczegóły: https://www.viessmann-serwis.pl/

Dimplex – Formularze doborowe pomp ciepła!

Aby nawiązać szerszy kontakt pomiędzy projektantami, architektami, firmami inżynierskimi – Dimplex zaprasza do skorzystania z formularzy doborowych pomp ciepła. Za pomocą specjalnych formularzy, w kilku krokach można wybrać odpowiednie rozwiązanie i otrzymać ofertę z solidną podbudową merytoryczną. Jedyne, co trzeba zrobić to wysłać zapytanie korzystając z formularza dostępnego na stronie dimplex.pl.

KENO i kolejny moduł LG w ofercie

KENO wprowadziło do swojego asortymentu moduł fotowoltaiczny LG330N1C-A5 z rodziny LG NeON 2. Charakteryzuje się on nowoczesnym wyglądem, który trafi w gust nawet najbardziej wymagających inwestorów. Połączenie czarnej aluminiowej ramy z czarnymi ogniwami monokrystalicznymi stawia go, pod względem estetycznym, w zdecydowanej czołówce. Model ten oprócz wyglądu jest również dopracowany pod względem funkcjonalnym.

Galmet – ciekawa referencja w Wambierzycach

Miejscowość w południowej Polsce znana głównie z zabytkowej bazyliki oraz najstarszej ruchomej szopki na terenie Polski postawiła na Odnawialne Źródła Energii (OZE). Gruntowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u. Maxima w Wambierzycach zasilają zabytkowy budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

alpha-innotec walczy ze smogiem i obniża ceny na powietrzne pompy ciepła

Zamów pompę ciepła i zyskaj 5 000 zł netto! Promocja dotyczy pomp ciepła z serii alira LWD. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku.
Szczegóły: http://www.promocjepompy.pl/

CORAB – nowa marka w ofercie

W ofercie Corab pojawiły się falowniki marki ZeverSolar!
Zeversolar to firma z niemieckim rodowodem, bo w całości należąca do SMA Solar Technology AG, przy czym to również jeden z największych chińskich producentów falowników. Marka to łączy w sobie niemiecką technologię, wysoka jakość oraz niezawodność z chińskim doświadczeniem produkcji na dużą skalę oraz optymalizacji kosztów wytwarzania. Corab oferuje takie produkty marki jak: Zeverlution 1000s-3000s CB-EU, Evershine TLC 4000-10000 i Eversol TLC 15K-20K


„Chłodna kalkulacja” z PGE i Whirlpool

Nowa oferta PGE Obrót pomaga obniżyć nie tylko temperaturę, ale także rachunki za energię elektryczną. Każdy, kto skorzysta z propozycji „Chłodna kalkulacja”, będzie mógł kupić na preferencyjnych warunkach, uwzględniających montaż, jeden z pięciu modeli klimatyzatorów marki Whirlpool. Urządzenia posiadają inwerterową pompę ciepła, która daje również możliwość komfortowego ogrzewania pomieszczeń.


Startuje trzecia edycja konkursu Panasonic PRO Awards

Panasonic rozpoczyna trzecią edycję konkursu PRO Awards. Tym samym firma zaprasza architektów, konsultantów, dystrybutorów, inżynierów, instalatorów oraz użytkowników końcowych systemów klimatyzacyjnych do zgłaszania swoich projektów wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling. Nagrody zostaną przyznane tym obiektom, które wyróżniać będzie niskie zużycie energii, pomysłowość i spełnienie założeń inwestora.


Ruszają mobilne strefy informacyjne „Przystanek PGE”

Ruszają mobilne strefy informacyjne „Przystanek PGE”. Pojawią się w centrach 30 miast na terenie działania PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Atrakcje i konkursy dla młodszych. Dla starszych możliwość porozmawiania z ekspertami, a także zapoznania się z szeroką ofertą produktów PGE Obrót oraz nowoczesnymi udogodnieniami w obsłudze klienta.


Tauron rozgrzewa emocje na południu Polski

W sobotę startuje 75. Tour de Pologne. – Fani kolarstwa odliczają godziny do rozpoczęcia rywalizacji. TAURON również, bo zauważa, jak wiele pozytywnych emocji budzi to wydarzenie, które z dumą wspiera od wielu lat. W tym roku trasa kolarskiej ligi mistrzów pokrywa się z obszarem działania Grupy TAURON – oficjalnego sponsora wyścigu


Energa: Telewizja z energią

Pierwsza w branży energetycznej, usługa sprzedaży prądu wraz z pakietem kanałów telewizyjnych została 1 sierpnia wprowadzona do katalogu Energi Obrót. Dzięki ofercie „Telewizja tam, gdzie Ty” klienci Energi będą mogli zabrać wraz ze swoim smartfonem i oglądać gdzie tylko zechcą 70 kanałów telewizyjnych dostępnych on-line na platformie WP Pilot. Z usługi korzystać można również na komputerach, w Android TV, a także urządzeniach mobilnych: tabletach oraz laptopach.


Nowy regulator do sterowania systemem grzewczym od Bosch

Bosch EasyControl CT200 umożliwia sterowanie pracą kotła grzewczego oraz instalacją ogrzewania i c.w.u. poprzez bezprzewodową komunikację z elektronicznymi głowicami termostatycznymi na grzejnikach. Regulator o nowoczesnym designie zapewnia zwiększenie sezonowej efektywności energetycznej systemu ogrzewania nawet o 5%.

Redakcja GLOBEnergia