Viessmann logo ramka

Konfigurator produktów Viessmann

Nie wiesz jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego domu?
Za pomocą Konfiguratora Produktu można dobrać odpowiedni system dosotsowany do potrzeb, na bazie produktów Viessmann. Łatwe w obsłudze narzędzie, za pomocą którego można samodzielnie dobrać urządzenia firmy Viessmann, dla nowych i modernizowanych budynków. Wynik doboru, to propozycje konkretnych rozwiązań, z ich cenami i podstawowymi danymi technicznymi. Za pomocą konfiguratora można również negocjować cenę zakupu wybranego urządzenia, przez wysłanie zapytania ofertowego.

Bezpłatne webinaria Dimplex z zakresu pomp ciepła

W 2018 roku firma Glen Dimplex Polska wprowadziła do swojego programu szkoleń nową formułę – webinaria, czyli warsztaty internetowe prowadzone w formie seminarium. Tematem webinariów Dimplex są zagadnienia związane z pompami ciepła. Zachęcamy do korzystania z tej formy szkoleń, do uczestnictwa wystarczy komputer, dostęp do internetu i trochę wolego czasu.
Zapis webinariów Dimplex dostępny jest na naszym kanale YouTube.

Corab – nagroda za konstrukcje wolnostojące

Konkurs „Żagle Warmii i Mazur” w kategorii Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur jest organizowany przez Urząd Marszałkowski.
W kategorii Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur głosowali internauci.
Produkt Corab – konstrukcja wolnostojące otrzymała Nagrodę Publiczności.
alpha-innotec walczy ze smogiem i obniża ceny na powietrzne pompy ciepła
Zamów pompę ciepła i zyskaj 5 000 zł netto! Promocja dotyczy pomp ciepła z serii alira LWD. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku. Szczegóły: http://www.promocjepompy.pl/

Keno – platforma B2B

KENO udostępnia platformę B2B na której można sprawdzić aktualne ceny zakupowe,
zapoznać się z aktualnymi promocjami, skompletować oraz wycenić instalację fotowoltaiczną, automatycznie dobrać konstrukcję montażową, wygenerować ofertę dla siebie oraz klienta końcowego oraz wygenerować koncepcyjny projekt instalacji fotowoltaicznej. Platforma dostępna pod adresem: www.wycena.keno-energy.com/

Misja edukacja – szkoły patronackie Galmet

Wspieranie uczelni technicznych i szkół, zwłaszcza zawodowych oraz ścisła współpraca z nimi w jak najlepszym kształceniu uczniów i studentów w zgodzie z przyszłymi wymogami rynku pracy. Tak prezentują się główne cele strategii odpowiedzialnego biznesu realizowanej przez Galmet. Taka forma relacji nie tylko zwiększa atrakcyjność kształcenia i zapewnia lepsze funkcjonowanie placówkom edukacyjnym, ale przyczynia się również do sukcesów przedsiębiorstwa w działalności gospodarczej.

alpha-innotec walczy ze smogiem i obniża ceny na powietrzne pompy ciepła

Zamów pompę ciepła i zyskaj 5 000 zł netto! Promocja dotyczy pomp ciepła z serii alira LWD. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku. Szczegóły: http://www.promocjepompy.pl/


PGE Obrót współpracuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Spółka będzie wspierać uczelnię merytorycznie w zakresie prowadzonej przez siebie
działalności. Z kolei uczelnia pomoże lepiej przygotowywać przyszłych pracowników,
którzy będą mogli zasilić sektor energetyczny.
Oba podmioty zapowiadają wspólne organizowanie konferencji naukowych z zakresu
zarządzania i innowacji, a także wymianę doświadczeń oraz kształcenie studentów zgodnie
z potrzebami sektora sprzedaży energii i obsługi klienta w tym zakresie.

Panasonic rozpoczyna produkcję urządzeń Aquarea w Europie

Firma Panasonic Corporation rozpoczęła produkcję pomp ciepła typu powietrze-woda w fabryce Panasonic AVC Networks Czech w Pilznie (w Republice Czeskiej). Uruchominie nowej linii produkcyjnej ma na celu jest wzmocnienie pozycji Panasonic na europejskim rynku systemów HVAC.
Pompy ciepła Aquarea wykorzystują energię z powietrza, zapewniając ogrzewanie, chłodzenie i produkcję c.w.u. Są one tańszą, bardziej ekologiczną i zrównoważoną energetycznie alternatywą dla konwencjonalnych paliw kopalnych lub systemów elektrycznych.

Shell udostępnia pierwsze szybkie ładowarki na dużej europejskiej stacji we Francji 500 ładowarek

Shell-IONITY powstanie do 2020 r.
Ładowanie samochodów elektrycznych nowej generacji w maksymalnie 10
minut. Ładowarki rozbudowują sieć Shell Recharge i NewMotion Firma Shell we współpracy z operatorem sieci ładowania samochodów elektrycznych IONITY otworzyła swoją pierwszą stację ładowania o wysokiej mocy we Francji. Nowy punkt pomoże europejskim użytkownikom samochodów elektrycznych w pokonywaniu dłuższych dystansów.

Pilotażowa instalacja łączy OZE i CO2

TAURON podejmuje kompleksowe działania, by sprostać wymogom zaostrzającej się polityki klimatycznej Unii Europejskiej. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się projekty badawczo-rozwojowe mające na celu ograniczenie emisyjności.
Największa inwestycja Grupy, blok o mocy 910 MW w Jaworznie, budowany jest przy zastosowaniu najlepszych dostępnych technologii. Starsze jednostki, których dalsza eksploatacja ma uzasadnienie ekonomiczne, są sukcesywnie modernizowane, tak by dostosowywać je do wchodzących w życie wymogów.

Redakcja GLOBEnergia