Radar rynku LIPIEC 2023

Przedstawiamy siódmy radar rynku w 2023 roku! Jakie nowości przyniósł branży odnawialnych źródeł energii? Sprawdź najnowszy Radar Rynku - LIPIEC 2023!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Aktywności branżowe

Nowe rozwiązania od Galmet!

Poznajcie najnowsze rozwiązania od Galmet - Gbox i Onebox, czyli prawdziwe kompendium technologii w jednym kompakcie! Wyposażone są one w praktycznie wszystkie niezbędne elementy kotłowni. Dzięki temu cała instalacja staje się znacznie prostsza i bardziej efektywna. Jednym z głównych atutów naszych modułów jest ich uniwersalność. Zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do wszystkich pomp ciepła Airmax3, a także, aby mogły być zasilane zarówno jedno-, jak i trójfazowo.


Wyjdźnadobre z Immergas!

Immergas z radością zaprasza do udziału w kampanii #wyjdźnadobre, promującej ekologiczne i efektywne hybrydowe pompy ciepła. Teraz możecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami związanymi z kampanią. Immergas zaprasza do zapisania się do newslettera - to prosty sposób, aby nie przegapić żadnych ważnych informacji o hybrydowych pompach ciepła, ale również o inicjatywach, nowościach produktowych i ekologicznych poradach.


Nowości w sklepie Viessmann

Viessmann zaprasza do zapoznania się z nowościami! W sklepie online znajdziecie nowoczesne urządzenia elektryczne do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej w nowych atrakcyjnych cenach!


Hybrydowy zawrót głowy w Solfinity

Pragnąc zapewnić swoim klientom kompleksowe wsparcie, Solfinity stworzył akcję Hybrydowy zawrót głowy, która odpowiada na najczęstsze wyzwania stojące przed firmami montującymi instalacje PV z magazynami energii, a także w ramach której zestawy dostępne są w niższej cenie.


Mitsubishi z nową generacją jednostek wewnętrznych

Mitsubishi przedstawia nową generację E jednostek wewnętrznych - Cylindrów, które stanowią wszechstronne i efektywne rozwiązanie w systemach pomp ciepła Ecodan. Dzięki innowacyjnym technologiom i precyzyjnemu wykonaniu, jednostki Cylindry oferują wiele korzyści, które mogą przekonać do ich wyboru, jak szybkie i wygodne podgrzewanie ciepłej wody użytkowej oraz minimalizacja ryzyka wycieków.


TSUN prezentuje fotowoltaiczne rozwiązania balkonowe

TSUN - producent mikrofalowników fotowoltaicznych prezentuje pomysł na rozwiązania balkonowe. Dowiedz się o nich więcej!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia