Najwyższa ocena dla LONGi

LONGi uzyskał najwyższą ocenę – status AAA przez dział badań rynkowych wiodącej londyńskiej firmy PV-Tech. W najnowszej wersji oceny zdolności kredytowej opracowanej przez PV-Tech, LONGi został oceniony jako pierwszy dostawca modułów z oceną AAA.

Certyfikat zgodności dla GoodWe

GoodWe jako pierwszy na świecie pozaeuropejski producent falowników, uzyskał bardzo wymagający certyfikat zgodności VDE-AR-N 4110-2018. Falowniki serii MT od GoodWe są zgodne i w 100% bezpieczne do podłączenia do sieci europejskich!

Ruszyła wielka loteria Viessmann

Viessmann logo ramkaOd lutego 2020 trwa wielka loteria Viessmann z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są vouchery Fly.pl o wartości do 10 tys. zł, hulajnogi elektryczne, oczyszczacze powietrza, nagrody pieniężne, gadżety Viessmann i wiele innych. Wystarczy kupić urządzenie Viessmann objęte akcją. W loterii biorą udział produkty promocyjne zakupione od 01.02.2020 r. do 31.12.2020 r.

Solis na Forum Solar +

W trakcie XI Forum Solar +, które odbyło się w MiastOZE, został omówiony polski rynek fotowoltaiczny z punktu widzenia zagranicznej firmy, a konkretnie firmy Solis. Radu Roman z firmy Solis odpowiedział na pytania dotyczące istotności funkcjonowania producenta na giełdzie papierów wartościowych, gwarancji naprawy i wymiany uszkodzonych falowników.

Rekordowe wyniki SolarEdge w IV kwartale 2020

Firma SolarEdge z roku na rok umacnia swoją pozycję na światowym rynku fotowoltaicznym. Przychody SolarEdge w 2019 roku związane z fotowoltaiką wyniosły 1,34 mld USD. Tylko w czwartym kwartale 2019 roku, przychody związane z fotowoltaiką wyniosły 389 mln USD.

JinkoSolar “najlepszą marką Europy” drugi rok z rzędu

Po raz drugi Jinko Solar został nagrodzony przez międzynarodowy instytut badawczy EuPD Research jako “Top Brand PV Europe Seal 2020” i uznany jako najlepsza marka Europy 2020! Firma JinkoSolar została zidentyfikowana za wyjątkowe produkty wysokiej jakości i wyjątkową obsługę klienta.

Niezależny falownik z zasilaniem awaryjnym od Fronius Polska

Firma Fronius ogłosiła, że wkrótce wszechstronny falownik hybrydowy GEN24 Plus uzupełni portfolio firmy Fronius o rozwiązanie typu All-in-One. Falownik hybrydowy ze zintegrowanym zasilaniem rezerwowym, zaoferuje elastyczne rozwiązanie do zasilania energią słoneczną, niezależnie od tego, czy będzie stosowany w fotowoltaice w połączeniu z systemami magazynowania energii, zasilaniu awaryjnym, ogrzewaniu czy e-mobilności.

Redakcja GLOBEnergia