Radar rynku LUTY 2023 – Sprawdź co nowego w OZE!

Przedstawiamy drugi radar rynku w 2023 roku! Jakie nowości przyniósł branży odnawialnych źródeł energii? Sprawdź najnowszy Radar Rynku - LUTY 2023!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

radar rynku, promocje, OZE

Podziel się

Aktywności branżowe

Niewidoczne rozwiązanie ogrzewania i wentylacji od Viessmann 

Viessmann Invisible to przełomowy, kompaktowy system ogrzewania i wentylacji, który umożliwia optymalne wykorzystanie cennej przestrzeni w domu i swobodną aranżację wnętrz budynku. Jego dyskretna, wąska zabudowa skrywa nowoczesną instalację, składającą się z pompy ciepła powietrze/woda najnowszej generacji, modułu wentylacji z odzyskiem ciepła i wilgoci, zbiornika wody użytkowej oraz kompletnego osprzętu. Wszystkie urządzenia i elementy systemu pozostają niewidoczne, ukryte za indywidualnie dobranymi panelami dekoracyjnymi


SolarEdge uruchamia wirtualną elektrownię w Wielkiej Brytanii

SolarEdge Technologies ogłosił uruchomienie pierwszej wirtualnej elektrowni bateryjnej wspierającej brytyjski system ESO Demand Flexibility Service ("DFS"). Usługa jest dostępna dla tysięcy właścicieli baterii domowych SolarEdge w całej Wielkiej Brytanii, którzy mogą korzystać z zachęt finansowych, wykorzystując zmagazynowaną energię podczas szczytów zapotrzebowania DFS, co zostanie wykorzystane do stabilizacji sieci.


Diament Forbesa dla Immergas

Diamenty Forbes to prestiżowe nagrody przyznawane firmom za wyniki finansowe. Za ten rok zostały już rozdane! Jeden z nich trafił do firmy Immergas! To już piąty diament, który trafił do firmy. Pierwszy Diament Immergas otrzymał w 2018 roku, a kolejne 4 lata z rzędu. Gratulujemy!


Nowa pompa ciepła od Wolf!

Wolf przedstawił nową pompę ciepła! To pompa ciepła FHS - ekspert od ciepłej wody użytkowej. Urządzenie jest dostępne w dwóch rozmiarach i trzech różnych wariantach. Pompa ciepła FHS sprawdzi się zarówno w starszych, jak i nowych budynkach, a także w domach jedno- i wielorodzinnych.


NOWOŚĆ 2023 od STIEBEL ELTRON

Stiebel Eltron przedstawia nowość. To elektroniczny przepływowy ogrzewacz wody PEB 11- idealny zamiennik hydraulicznego ogrzewacza przepływowego. Dostępny w czterech modelach o mocach 11, 18, 21 i 24 kW. Od lipca 2023 będzie dostępny dodatkowy model PEB 18/21/24 z możliwością wyboru mocy w jednym urządzeniu.


Diament Forbesa dla Galmet!

Diamenty Forbes to prestiżowe nagrody przyznawane firmom za wyniki finansowe. Za ten rok zostały już rozdane! Jeden z nich trafił do firmy Galmet! To już drugi Diament dla Galmet. Pierwszy trafił do firmy w ubiegłym roku.


Risen z rekordem w fotowoltaice!

Nowy rekord świata w fotowoltaice należy do marki Risen! Moc modułu słonecznego Risen Energy HJT Hyper-ion wyniosła 741,456W, a sprawność 23,89%.

Zobacz również