Radar Rynku PAŹDZIERNIK 2022 – co nowego w branży OZE?

Kończy się październik 2022! Jakie nowości przyniósł branży odnawialnych źródeł energii? Sprawdź najnowszy Radar Rynku - PAŹDZIERNIK 2022!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

radar rynku, promocje, OZE

Podziel się

Aktywności branżowe

Kocioł Viessmann dostarczy ciepło w Brodnicy

Pod koniec września dla miejskiej ciepłowni w Brodnicy, firma Viessmann dostarczyła i zamontowała kocioł gazowy Vitomax o mocy 10MW! Jest to modernizacja istniejącej kotłowni, więc zadanie wyjątkowo trudne biorąc pod uwagę gabaryty kotła.Od następnego sezonu grzewczego kocioł przejmie produkcję ciepła z dwóch kotłów węglowych, które ostatecznie zostaną zlikwidowane.


Strona GoodWe w nowej odsłonie

GoodWe może się teraz pochwalić nową stroną internetową w wersji polskiej. Nowa strona producenta zyskała nowoczesny i bardziej funkcjonalny wygląd i została opracowana tak, aby użytkownicy mogli w prosty i intuicyjny sposób znaleźć interesujące ich informacje na temat szerokiej oferty rozwiązań fotowoltaicznych GoodWe (od 0,7kW do 250kW) dla domów, firm i dużych projektów PV. 


Kontroluj swój dom z SolarEdge Home!

solaredge

Wraz z rosnącymi cenami energii elektrycznej i zmieniającymi się warunkami pogodowymi, nadszedł czas na przejęcie kontroli nad energią z SolarEdge Home. Ten inteligentny ekosystem energetyczny pozwala właścicielom domów kontrolować i optymalizować produkcję i konsumpcję energii, jej magazynowanie oraz zasilanie awaryjne.  Dowiedz się więcej!


Falownik Solis w najwyższej gruntowej instalacji PV w Polsce

Najwyższy gruntowy system fotowoltaiczny na gruncie w Polsce został zainstalowany na wysokości 1 290 m n.p.m. położonym w Schronisku Górskim PTTK "Rysianka". System wykorzystuje falowniki Solis-3P(3-20)K-4G z dwoma MPPT. Falownik jest bardzo elastyczny i wydajny, a zintegrowany Export Power Manager (EPM) pomaga kontrolować produkcję energii.

solis Logo

Odwiedź sklep internetowy GALMET

Znasz sklep internetowy Galmet? Odkryj asortyment w postaci części oraz akcesoriów do pomp ciepła, ogrzewaczy wody oraz kotłów c.o.  GALMET gwarantuje szybką wysyłkę, bezpieczne zakupy, gwarancję jakości producenta. Zapraszamy na zakupy już dziś!


Immergas funduje stypendia!

Rozwój Młodych to jedno z działań, które firma Immergas chętnie realizuje. Dlatego gdy pojawiła się propozycja wsparcia studentów, z przyjemnością się w to zaangażowała. W październiku ruszył największy program stypendialny, którego organizatorem jest inicjatywa miejska Młodzi w Łodzi, a Immergas jest fundatorem aż trzech stypendiów dla studentów Politechniki Łódzkiej na: Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska oraz Wydziale Mechanicznym.


Zobacz również