Radar Rynku – PAŹDZIERNIK 2023

Na dobre zaczęła się jesień, ale branża OZE nie ma zamierza przygotowywać się do snu zimowego. Wręcz przeciwnie, znaczący gracze na rynku działają prężnie, co przedstawiamy w październikowym Radarze Rynku!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

radary rynku

Podziel się

Aktywności branżowe

TSUN świętuje!

TSUN, światowy lider w dziedzinie energii słonecznej, z dumą ogłosił przełomowe osiągnięcie w sektorze energii słonecznej. Mikroinwertery Gen3 firmy TSUN z powodzeniem przeszły rygorystyczny test kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) zgodnie z normą EN 62920:2017, co stanowi niezwykły kamień milowy w branży. 


Miniciti z udziałem firmy Viessmann

W dniu 21 października Viessmann wziął udział projekcie Miniciti, które jest pierwszym takim miasteczkiem edukacyjnym w Polsce. Miniciti to miasteczko edukacyjne skierowane do dzieci, które ma na celu wspieranie przedsiębiorczości wśród najmłodszych oraz rozwijanie ich świadomości finansowej. W ramach tego projektu dzieci mogą wybrać się w przygodę, podczas której mogły wcielić się w różne zawody, w tym np. stać się Instalatorem Viessmann. 


Nowy falownik od SMA

Hybrydowy falownik Sunny Tripower Smart Energy to kompaktowe urządzenie typu 2 w 1. Ten trójfazowy falownik hybrydowy od firmy SMA umożliwia użytkownikom instalacji produkowanie, przechowywanie i korzystanie z energii słonecznej w sposób bardziej prosty i wygodny niż kiedykolwiek wcześniej. Jest dostępny w czterech klasach mocy: 5, 6, 8 i 10 kW. Więcej na stronie SMA.


Dobór pomp ciepła w ciągu 2 minut!

Program doboru pompy ciepła STIEBEL ELTRON, to zdecydowanie rozwiązanie dla tych, którzy przymierzają się do zakupu nowoczesnego urządzenia grzewczego. Ty określasz swoje potrzeby, a STIEBEL ELTRON przygotowuje gotowe rozwiązanie.


Promocja Immergas

Immergas przypomina o promocji na hybrydowe pompy ciepła - do zgarnięcia 2000 zł premii! Czas na rejestrację zakupu trwa do końca roku. Więcej informacji oraz szczegóły promocji znajdziesz na stronie internetowej.


Najnowsza pompa ciepła Daikin

Najnowsza pompa ciepła Daikin Altherma 3 R MT została stworzona do ulepszania istniejących systemów grzewczych w już wybudowanych domach. Daikin podkreśla, że może zrewolucjonizować dotychczasowy sposób ogrzewania, oferując bardziej ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli zapewnić ciepłą wodę i komfortową atmosferę w domu, nawet w trudniejszych warunkach pogodowych. Szczegóły TUTAJ.