Radar Rynku SIERPIEŃ 2023 – co nowego w branży OZE?

Prezentujemy już ósmy w tym roku Radar Rynku! Chcesz dowiedzieć się, co wydarzyło się w branży w sierpniu 2023 roku? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy na najnowszy Radar Rynku - SIERPIEŃ 2023.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Radar rynku SIERPIEŃ 2023

Podziel się

Aktywności branżowe

Viessmann na Festiwalu Pol’and’rock!

Uczestnicy 29. Pol’and’rock Festiwalu w tym roku mieli niezwykłą okazję odwiedzić strefę firmy Viessmann. W trakcie trzydniowego wydarzenia, które odbywało się na lotnisku Czaplinek-Broczyno w dniach 3-5 sierpnia w namiocie firmy Viessmann festiwalowicze mogli doładować telefon, rozegrać mecz tenisa stołowego na module PV, wziąć udział w partii szachów oraz zagrać w darta i dosłownie “trafić” w pompę ciepła.


Najnowsza pompa ciepła od Immergas

W dniu 10 sierpnia firma Immergas zorganizowała niezwykły przedpremierowy pokaz swojej najnowszej pompy ciepła typu split o nazwie Magis Hercules. Dostępne są dwie wersje: Magis Hercules PRO Mini, idealny dla mniejszych przestrzeni, oraz Magis Hercules PRO o mocy do 16 kW. Oba urządzenia łączą w sobie funkcje pompy ciepła z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej i buforem centralnego ogrzewania. Estetyka idzie w parze z wydajnością.


Nowość w ofercie Solfinity

Do oferty Solfinity dołączono produkty firmy BENY New Energy, która zapewnia nowatorskie podejście, a jednocześnie może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo koncentruje się na kontynuowaniu badań i udoskonalaniu swoich technologii, co przejawia się w nowoczesnym i rzetelnym charakterze ich produktów. W asortymencie Solfinity odnajdziecie wyłączniki przeciwpożarowe oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych!


Nowa strona SMA Solar Polska

1 sierpnia firma SMA Solar Polska poinformowała o opublikowaniu nowej strony internetowej. Nowa platforma gwarantuje bardziej intuicyjne przemieszczanie się po serwisie, dostarcza bogatą bazę użytecznych informacji oraz przede wszystkim udostępnia nową gamę dokumentów do pobrania w języku polskim. Zapraszamy: https://www.sma-solar.pl/ 


Szkolenie serwisantów Stiebel Eltron

W dniach 23-25 sierpnia br. miało miejsce szkolenie serwisowe firmy STIEBEL ELTRON. Zjazd serwisantów odbył się w Jachrance. Podczas spotkania można było poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności dzięki ekspertom STIEBEL ELTRON. 


BMZ na targach ENERGETAB

BMZ POLAND weźmie udział w targach ENERGETAB, które odbędą się w Bielsku-Białej przy al. Armii Krajowej 220 w dniach 12-14 września 2023 br. Podczas wystawy firma przedstawi swój główny produkt - system magazynowania energii INDUSTRIÆ! Ten innowacyjny produkt ma zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłowych i komercyjnych. BMZ znajdziecie w Pawilonie O przy stoisku nr 30. 

Zobacz również