Radar Rynku – WRZESIEŃ 2023

Minęło lato, co jednak nie oznacza, że upłynął czas dynamicznego rozwoju sektora odnawialnego. Sprawdzamy w najnowszym Radarze Rynku najświeższe informacje z branży OZE.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Osiągnięcia Jinko Solar w 2023 roku

Dnia 20 września Konfederacja Przedsiębiorstw Chińskich oraz Stowarzyszenie Dyrektorów Przedsiębiorstw w Chinach ogłosiły długo oczekiwane rankingi na rok 2023. Nikt inny niż JinkoSolar nie zdobył czołowych miejsc w aż CZTERECH prestiżowych kategoriach!

Niesamowite Osiągnięcia JinkoSolar w 2023 roku:

  • Top 500 Przedsiębiorstw w Chinach
  • Top 500 Przedsiębiorstw Produkcyjnych w Chinach
  • Top 100 Wiodących Przedsiębiorstw w Strategicznie Wzrastających Branżach w Chinach
  • Top 100 Innowatorów wśród Dużych Przedsiębiorstw w Chinach


Specjalna oferta od Mitsubishi Electric

Przypominamy, że Mitsubishi Electric wprowadziło atrakcyjną promocję, która jest dostępna aż do 31 października i przeznaczona jest wyłącznie dla Autoryzowanych Partnerów. W ramach tej oferty, po zakupie dowolnego zestawu pompy ciepła Ecodan Mitsubishi Electric, otrzymasz zestaw klimatyzacji Split MSZ-AP25VGK + MUZ-AP25VG o mocy chłodniczej wynoszącej 2,5 kW! Dokładny regulamin oraz lista dostępnych modeli pomp ciepła Ecodan Mitsubishi Electric są również dostępne.


Zakończył się Roadshow Viessmann

RoadShow 2023 właśnie zakończył się!] Firma zorganizowała spotkania w siedmiu miastach Polski i są to Wrocław, Kraków, Warszawa, Toruń, Gdańsk, Łódź, Poznań. Viessmann w tym czasie ugościł ponad 13 000 uczestników, a sami organizatorzy zaznaczają, że jednym z sukcesów Roadshow 2023 była piękna pogoda.


Projoy na targach ASEW 2023

Czołowy dostawca rozwiązań bezpieczeństwa w energetyce odnawialnej, firma Projoy zaprezentowała kluczowe produkty, w tym innowacyjny wyłącznik bezpieczeństwa dla strażaków, serię Rapid Shutdown oraz mikroinwerter na prestiżowych targach ASEW 2023 (ASEAN SUSTAINABLE ENERGY WEEK). Te targi stanowią największe i najbardziej różnorodne wydarzenie w regionie poświęcone energii i ochronie środowiska.RoadShow 2023 właśnie zakończył się!] Firma zorganizowała spotkania w siedmiu miastach Polski i są


Promocja WOLF na pompy ciepła i nie tylko!

Przy zakupie pomp ciepła WOLF z rodziny CHA, FHA lub split BWL-1S(B), a także pomp ciepła grunt/woda z serii BWS-1 lub BWW-1, oferujemy darmowy filtr magnetyczny MagnaClean od marki ADEY jako dodatek gratisowy. Promocja dotyczy zamówień składanych przez Dystrybutorów marki WOLF w dniach 01.08.2023 - 15.10.2023 lub do wyczerpania limitu zestawów promocyjnych. Więcej na stronie promocji WOLF.


KOSTAL prezentuje swój nowy falownik!

PLENTICORE plus stanowi wszechstronny i uniwersalny produkt w asortymencie falowników KOSTAL. Wyróżnia się on znakomitą wydajnością oraz elastycznością, umożliwiając jego zastosowanie jako falownika PV, hybrydowego z podłączonym akumulatorem lub wyłącznie jako falownik akumulatorowy. Po dwóch bardzo popularnych generacjach PLENTICORE plus, które cieszyły się uznaniem na rynku ze względu na swoją wydajność, firma KOSTAL zaprezentowała trzecią generację tego falownika


Hypontech wprowadza nowy mikroinwerter fotowoltaiczny!

Hypontech we wrześniu przedstawił swój nowy mikroinwerter słoneczny o mocy od 1,6 do 2 kW, który charakteryzuje się inteligentnym podejściem, kompaktowym rozmiarem i przystępną ceną. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które ma na celu zwiększyć dostępność energii odnawialnej dla właścicieli zarówno domów, jak i przedsiębiorstw, sprawiając, że czysta energia jest teraz bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej.. 


Współpraca z firmą STIEBEL ELTRON

Czy jesteś specjalistą w dziedzinie instalacji pomp ciepła, wentylacji lub ogrzewaczy wody? Czy pracujesz jako instalator, architekt lub projektant? Czy prowadzisz firmę budowlaną? STIEBEL ELTRON zaprasza do współpracy! Jako profesjonalny partner, możesz korzystać z długotrwałego doświadczenia i wspólnie z nami dostarczać najnowsze technologie i rozwiązania. 


BMZ zaprasza na Busworld!

BMZ zaprasza na wydarzenie Busworld. BMZ Poland zaprasza do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Wydarzenie odbędzie się w Brukseli Expo, Pl. de Belgique 1, stoisko 452, hala 4. Wydarzenie będzie odbywać się w dniach 7 października - 12 października 2023 roku.


Huawei zaprasza na Energy Storage Summit Europe 2023

BMZ zaprasza na wydarzenie Busworld. BMZ Poland zaprasza do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Wydarzenie odbędzie się w Brukseli Expo, Pl. de Belgique 1, stoisko 452, hala 4. Wydarzenie będzie odbywać się w dniach 7 października - 12 października 2023 roku.


Galmet podczas Walnego zebrania członków OSFIS

23 września miało miejsce otwarcie Branżowego Centrum Umiejętności w Łodzi, na które przybyli Członkowie Stowarzyszenia oraz przedstawiciele firm wspierających. Spotkanie to stanowiło okazję do zaprezentowania oferty firm wspierających, przeprowadzenia szkoleń technicznych, podsumowania VI Letniej Rywalizacji Instalatorsów oraz umożliwiło integrację uczestników.

Podczas wydarzenia OSFIS dokonało podsumowania dwóch ostatnich lat swojej działalności, a Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia wyłoniło Zarząd IV kadencji. Ponownie do władz stowarzyszenia został wybrany Mirosław Lewicki, który pełni funkcję kierownika działu marketingu w Galmet.


LG Energy Solution Wrocław uzyskała certyfikat ISO 37301:2021 – Compliance Management System

Certyfikat potwierdza, że nasza spółka wdrożyła system zarządzania zgodnością w takich obszarach jak środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, własność intelektualna, bezpieczeństwo informacji i prywatność oraz fair trade.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia