Jak ważne są referencje, wie każdy, kto kiedykolwiek inwestował swoje pieniądze. Dotyczy to każdej branży, ale przede wszystkim tych, w których pieniądze chcemy zamienić na wysokowydajne i jak najdłużej sprawne urządzenia, które latami będą spełniać nasze oczekiwania, jak branża grzewcza czy OZE.

Inwestycja w odnawialne źródło energii to korzyści w postaci energii, za którą nie płacimy, a którą możemy wykorzystać na własne potrzeby – na pokrycie całkowitego zapotrzebowania lub jego uzupełnienie. Niestety samo urządzenie – to jedno, a to w jaki sposób zostanie zainstalowane, zaprogramowane i przygotowane do użytkowania – to drugie.

Ponieważ z referencjami w branży OZE może nie być łatwo się przebić, GLOBEnergia corocznie organizuje konkurs „Dobre praktyki w dobrych rękach”, do którego zaprasza wszystkie firmy instalacyjne systemów energooszczędnych. Intencją konkursu „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach” jest promowanie kompetentnych wykonawców instalacji i świadomych inwestorów, aby edukować i dawać dobry przykład!


Instalatorze! Dołącz do najlepszych!

Jesteś instalatorem? Wykonujesz instalacje energooszczędne? Twoją specjalnością są pompy ciepła, kolektory słoneczne, albo instalacje fotowoltaiczne? Pochwal się swoją realizacją!

Tegoroczna edycja konkursu “Dobre Praktyki w Dobrych Rękach” już trwa! Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lutego 2019 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego na oficjalnej stronie: www.globenergia.pl/dobrepraktyki

Uroczysta gala wręczenia wyróżnień w konkursie będzie miała miejsce w trakcie XII Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła już 27 lutego 2019r.


Zobacz jak to wyglądało w poprzednich latach!

Laureaci „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – 2017

Fot. GLOBEnergia

Laureaci „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – 2016

dobre_praktyki_2016

Fot. GLOBEnergia

Laureaci „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – 2015

Fot. GLOBEnergia

Konkurs ma zachęcić, na podstawie wzorcowych referencji kolejnych inwestorów, do sięgania po podobne praktyki energooszczędne, a równocześnie wyłonienie najlepszych instalatorów oraz pomysłodawców inwestycji ekologicznych, energooszczędnych i zgodnych z ideą poszanowania energii oraz zrównoważonego rozwoju.

Organizatorem konkursu jest Redakcja GLOBEnergia, która co roku zaprasza wszystkie firmy instalacyjne systemów energooszczędnych opartych na OZE do wzięcia udziału w konkursie.

Do zobaczenia na gali!

Redakcja GLOBEnergia