W najbliższym tygodniu zapraszamy wszystkich do energetycznych spotkań z Redakcją GLOBEnergia.

 

 
Będzie można nas spotkać podczas targów RENEXPO. Idealnym miejscem do spotkań będą dwa wydarzenia:
 

Wrześniowe wydarzenie nawiązuje do forum „Energia w Sieciach Handlowych”, zorganizowanego przez GLOBEnergię w Warszawie w 2014r, które zainicjowało dyskusję na temat możliwości zastosowania rozwiązań energooszczędnych w tego rodzaju obiektach. Będzie ono koncentrować się na wymianie doświadczeń w zakresie oszczędności i zarządzania energią w obiektach wielkopowierzchniowych, od etapu projektu, przez instalację, aż po fazę eksploatacji.

 
W programie wydarzenia przewidziane są BEZPŁATNE KONSULTACJE FOTOWOLTAICZNE z Bogdanem Szymańskim, autorem poradnika „Instalacje Fotowoltaiczne”. Przynieś ze sobą informacje dotyczące obiektu, lub działki na której chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne, a przygotujemy dla Ciebie ekspertyzę.
Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej może przynieść realne obniżenie rachunków. Więcej szczegółów zdradzi nasz niezależny ekspert – Tomasz Góra.
Finansowanie przedsięwzięć związanych z OZE. Bartłomiej Świderek odpowie na pytania dotyczące bieżących programów finansowania.

Kluczowe zmiany legislacyjne spowodowały, że polski rynek fotowoltaiczny stoi u progu dynamicznego rozwoju. W wyniku oddolnej inicjatywy uczestników rynku fotowoltaicznego zostało powołane do życia branżowe stowarzyszenie. Organizacja stanowi platformę do budowy krajowych standardów, norm i wytycznych w zakresie systemów fotowoltaicznych, które zostaną zaprezentowane podczas obrad Kongresu. Wydarzenie stanowi także naturalne miejsce dla wymiany doświadczeń dostawców, producentów i oraz firm wykonawczych.

ZAREJESTRUJ SIĘ


REJESTRACJA NA WYDARZENIA JESZCZE TRWA!

Zachęcamy do rejestracji wszystkich chętnych!

Poza wydarzeniami, redakcja zaprasza na stoisko – H1 J6!

Do zobaczenia w Warszawie