Rekordowe Targi ENEX i MiastOZE coraz bliżej – musisz tam być!

Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi! Już 23-24 lutego 2022 r. zapraszamy do zwiedzania MiastOZE - miasta z energią, w którym można znaleźć wszystkie technologie pod jednym dachem, porozmawiać ze specjalistami i zobaczyć wszystkie najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku! W tym roku Targi będą wyjątkowe - bo rekordowe! Będzie można odwiedzić aż 150 stoisk Targowych, spośród których 30 znajdzie się w strefie MiastOZE Redakcji Globenergia! Wszystko to w trzech halach i w energetyzującej atmosferze! Musisz tam być! 

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Przechadzając się ulicami miasta, zobaczysz najnowsze moduły, falowniki i konstrukcje dla instalacji fotowoltaicznych, a także poznasz najnowsze na rynku pompy ciepła. Jak to w mieście, ważnym elementem jest ruch samochodowy! Przyglądnij się stacjom ładowania, które zaopatrują w energię miejskie samochody. Rozglądaj  się uważnie i baw się dobrze, szukając ukrytych znaków w strefie MiastOZE! Biorąc udział w Grze Miejskiej MiastOZE masz szansę na wygranie hulajnogi elektrycznej! Wystarczy, że odwiedzisz wszystkie stoiska, skompletujesz hasło i odpowiesz na pytanie konkursowe! 

Odwiedź MiastOZE! Posłuchaj specjalistów, weź udział w konkursach, porozmawiaj o nowoczesnej technice grzewczej, generacji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego i nowej mobilności. Wszystko to na ulicach MiastOZE, na terenie Targów Kielce już 23-24.02.2022 r.!

MiastOZE

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań! Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. Odbędą się także premiery urządzeń!

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska E53. Stoisko Redakcji GLOBEnergia, które będzie znajdować się w centralnym punkcie miasta! To tutaj możesz też zacząć przygodę ze zbieraniem haseł w Grze Miejskiej i spotkać się z nami osobiście!

Warsztaty, pokazy i prelekcje - dwa dni pełne wiedzy

W Mieście OZE odbędą się także dwa niezależne spotkania dotyczące najbardziej znaczących branż odnawialnych źródeł energii czyli fotowoltaiki i pomp ciepła! Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+ oraz XV - JUBILEUSZOWE Ogólnopolskie FORUM POMP CIEPŁA! Oba fora można odwiedzić po bezpłatnej rejestracji.

Dwa dni zwiedzania, trzy hale

Zapraszamy na dwa ciekawe dni zwiedzania MiastOZE. Ale warto też zauważyć, że cała strefa targowa obejmuje aż 3 hale! Ulice, uliczki, aleje i fora to okazja do poznania technologii energooszczędnych, wzięcia udziału w pokazach urządzeń oze, warsztatach oraz pokazach live. Wszystko pod jednym dachem Targów Enex, w Mieście OZE i w energetyzującej atmosferze, którą zapewnia redakcja GLOBEnergia. Zapraszamy już 23 - 24 lutego 2023 do Kielc. MiastOZE można zwiedzać bezpłatnie, jednak wymagana jest uprzednia rejestracja na Targi Enex oraz uzupełnienie ankiety Covidowej.

WAŻNE: Imprezy wystawiennicze w Targach Kielce organizowane są w określonym reżimie sanitarnym. W przestrzeni kieleckiego ośrodka wystawienniczego stosowane są niezbędne środki bezpieczeństwa: wielofunkcyjne kabiny dekontaminacyjne wyposażone w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji oraz obowiązek zakrywania ust i nosa. W strategicznych punktach, w halach wystawienniczych zamontowano pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, a najczęściej dotykane elementy infrastruktury poddawane są wzmożonemu i regularnemu odkażaniu.

Widzimy się już za półtora tygodnia! Do zobaczenia w MiastOZE 2022!

GDZIE:  Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1
KIEDY: 23-24.02.2022 
OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: http://miastoze.pl/