Relacja – Targi technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej – WATER HEAT

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

logo

Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Debiut zakończony sukcesem.

5 i 6 czerwca w Hali targów w Krakowie przedstawiciele firm z branży ciepłowniczej i energetycznej mieli okazję spotkać się z swoim gronie w ramach jedynych w Polsce i odbywających się po raz pierwszy targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT.

Impreza, choć kameralna, przyciągnęła spore grono branżowych gości zainteresowanych zagadnieniami ciepłownictwa oraz energetyki i została przyjęta zarówno przez wystawców jak i odwiedzających z nieukrywanym entuzjazmem.

Targi odbyły się pod patronatem Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, Elektrociepłowni Kraków, Katedry Maszyn i Urządzeń Energetycznych Politechniki Krakowskiej, Katedry Systemów Energetycznych i Urządzeń Ochrony Środowiska AGH oraz licznych wydawnictw branżowych. Wsparcie merytoryczne partnerów i patronów z pewnością przyczyniło się do ukształtowania imprezy we właściwym kierunku. W ramach imprezy swoją ofertę zaprezentowały firmy specjalizujące się w produkcji, budowie, remontach oraz modernizacji urządzeń i części do kotłów energetycznych, jak również instalacji związanych z obiegiem wody przemysłowej.

Niewątpliwym atutem targów były cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenia towarzyszące w postaci I Krajowego Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej pod tytułem Innowacje na rzecz przemysłu opartego na procesach termicznych i obiegu wody, bezpłatnych seminariów learnShops™, VI Seminarium Technicznego - Od audytu do efektywności oraz Warsztatów Studenckich.

Uczestnicy I Krajowego Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej zorganizowanego przy współpracy ze specjalistycznym magazynem "Piece Przemysłowe i Kotły" mieli możliwość zapoznać się między innymi z tematyką wykorzystania i ekonomiki obiegu wód w przemyśle, a także przemysłowego spalania biomasy, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych kotłów energetycznych, spalania gazów i odpadów w złożu fluidalnym oraz z innymi zagadnieniami związanymi z procesami termicznymi.

Z kolei w ramach bezpłatnych seminariów learnShops™, które tradycyjnie towarzyszą każdym targom easyFairs®, odbyły się prezentacje na temat między innymi gospodarki sprężonym powietrzem w energetyce, chemicznego czyszczenia i trawienia kotłów, zastosowania filtrów automatycznych, technik pomiarowych i rozwiązań diagnostycznych w energetyce.

Duża różnorodność tematów seminariów i prezentacji oraz okazja do wymiany opinii z ekspertami wpłynęły na spore zainteresowanie słuchaczy oraz pozwoliły gościom uzyskać pełną, branżową wiedzę. Choć na bezpośrednie efekty targowych rozmów przyjdzie jeszcze poczekać, to już teraz wielu wystawców i gości targowych pozytywne wypowiedziało się na temat koncepcji imprezy oraz możliwości jakie stwarza w zakresie promowania firmy oraz pozyskiwania ciekawych kontaktów w branży, co niewątpliwie dobrze rokuje na przyszłość.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę targów technik kotłowych procesów cieplnych i wodny przemysłowej - WATER&HEAT. Po szczegóły już wkrótce zapraszamy na stronę internetową www.easyfairs.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Kontakt z biurem organizatora:
Małgorzata Trzebuniak
Asystent Działu marketingu
tel. +48 12 651 95 29
fax +48 12 651 95 22
malgorzata.trzebuniak@easyfairs.com
easyFairs Poland Sp. z o.o.
WWW.EASYFAIRS.PL

Banner WTH