W Polsce falowniki RENAC będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają odpowiedniej równowagi między jakością i efektywnością, a korzystnymi warunkami finansowymi.
Choć falowniki RENAC w Polsce są nowością, to w skali światowej jest to rozpoznawalna marka, która w ciągu dekady rozwinęła sieć sprzedaży w 30 państwach. Producent szacuje, że dziś inwertery z oferty chińskiego producenta wykorzystuje ok. 0,3 mln gospodarstw domowych i farm.

Charakterystyczną cechą dla marki RENAC jest wyjście poza standardowe rozumienie działania falowników. Azjatyckie inwertery fotowoltaiczne to rozbudowane systemy, które łączą pozyskanie energii przez jej magazynowanie i dystrybucję po wykorzystanie systemów IT zapewniających optymalizację energetyczną. W ten sposób falowniki RENAC zwracają uwagę efektywnością działania.

Choć postrzegane były głównie przez pryzmat zapotrzebowania dużych odbiorców – np. farm fotowoltaicznych – doskonale sprawdzają się również jako technologia wykorzystywana przez użytkowników indywidualnych.

To efekt m.in. zaawansowanych prac nad intuicyjnością obsługi oraz zdalnego sterowania pracą inwerterów. Falowniki RENAC wyposażane są w systemy wykorzystujące możliwości sztucznej inteligencji, a zarazem – poprzez internet – umożliwiają pełną komunikację i sterowalność przez operatora wprost w poziomu aplikacji mobilnej.

RENAC – oferta falowników fotowoltaicznych

Jak podkreśla SOLEMIO, autoryzowany dystrybutor marki RENAC w Polsce: Każdy z falowników to unikalne rozwiązania, których wspólnym mianownikiem jest optymalizacja produkcji oraz swoista niezauważalność z punktu widzenia inwestora czy właściciela. I tak np. jednofazowy inwerter solarny R1 Baby o mocy 3,68 kW z wbudowaną funkcją tzw. zerowego eksportu doceniany jest powszechnie ze względu na naturalną skuteczną wentylację, imponujące wyciszenie oraz ogólną kompaktowość i lekkość. Precyzyjny algorytm, opcjonalny rozłącznik DC czy zawarty w zestawie moduł Wi-Fi z monitorowaniem PV w trybie rzeczywistym sprawiają, że modele Baby i Micro RENAC świetnie sprawdzi się w standardowych projektach fotowoltaiki.

Inwertery RENAC charakteryzują się wysoką wydajnością. Linia RC3 Plus to trójfazowe rozwiązania o ponad 99-procentowej efektywności osiąganej dzięki użyciu technologii przełączania wysokich częstotliwości. Wysoka jakość tranzystorów IGBT, stosowanych również w modelach niższych mocy, umożliwia pracę przy częstotliwości 40 kHz, względem standardowej częstotliwości 20 kHz. Z kolei seria R3 Micro Series, która jest dostosowana do pracy w warunkach polskich, to pięć wariantów inwerterów od 4 do 10 kW o wydajności na poziomie ponad 98,3 procent i atrakcyjnej cenie.

Inną z korzyści jaką zapewniają falowniki RENAC jest rozbudowana formuła komunikacji i informacji. Moduły łączności Wi-Fi sprawiają, że inwertery pozwalają m.in. na:

● monitorowanie w trybie rzeczywistym pracy podzespołów
● bieżące analizowanie statusu farmy energetycznej
● analizowanie dużych zbiorów danych np. pod kątem prognozowania produkcji i wydajności generowania zasobów energetycznych.
● automatyczne generowanie ostrzeżeń o usterkach i błędach
● samoczynne aktualizacje oprogramowania

Dystrybutor falowników fotowoltaicznych RENAC

SOLEMIO, przedstawiciel wiodących firm z branży fotowoltaicznej zapewnia na materiały RENAC 10-letnią gwarancję. Oferta dystrybutora jest szersza: obejmuje również m.in. panele fotowoltaiczne Jinko – jednego ze światowych liderów w branży.

RENAC, jako marka będąca na europejskim rynku od relatywnie krótkiego czasu buduje swoją pozycję na Starym Kontynencie m.in. w oparciu o strategię wyjątkowo atrakcyjnych cen. Dzięki temu falowniki dostępne są w czasowych promocjach oraz – poza okazjonalnymi rabatami – w obniżonych cenach w dłuższej perspektywie czasowej.

Więcej informacji o RENAC oraz oferta: www.sole-mio.pl

 


Materiał sponsorowany

SOLEMIO

Dystrybutor produktów i urządzeń OZE