RENAC Power jest wiodącym producentem inwerterów sieciowych, systemów magazynowania energii oraz deweloperem inteligentnych rozwiązań energetycznych. Doświadczenie firmy obejmuje ponad 10 lat w całym łańcuchu wartości.

Zespół badawczo-rozwojowy odgrywa kluczową rolę w strukturze firmy, a inżynierowie nieustannie opracowują nowe projekty, a także testują nowe produkty i rozwiązania mające na celu ciągłą poprawę ich wydajności, zarówno pod kątem rynku mieszkaniowego, jak i komercyjnego.

Produkty w portfolio firmy

Firma RENAC Power konsekwentnie stawia na to, aby zapewnić swoim klientom wysoką wydajność i szybki zwrot kosztów inwestycji. Dzięki temu, falowniki firmy stały się dobrym wyborem dla klientów w Europie, Ameryce Południowej, Australii i Azji Południowej itp. Jasna wizja i solidna gama produktów i rozwiązań sprawia, że RENAC pozostaje w czołówce producentów z zakresu energetyki słonecznej i dąży do wspierania swoich partnerów w podejmowaniu wszelkich wyzwań handlowych i biznesowych.

Wśród produktów firmy znajduje się jednofazowa seria MINI, która obejmuje falowniki od 1,1 kW do 3,68 kW.

Falownik jednofazowy RENAC z serii MICRO

Seria MACRO obejmuje falowniki jednofazowe od 4kW do 8 kW oraz falowniki trójfazowe od 4kW do 15 kW, od 15 kW do 25 kW, oraz od 50 kW do 80 kW.

Falownik trójfazowy RENAC z serii MACRO

Produkty RENAC do magazynowania energii obejmują inwertery hybrydowe, akumulatory litowe oraz system akumulatorów All-in-One.

Portal RENAC i platforma zarządzania energią obejmują projektowanie systemu, monitorowanie, obsługę i utrzymanie oraz rozwój dostosowanej platformy zarządzania energią itp.

Produkcja

Falowniki RENAC produkowane są w Chinach. Aktualne zdolności produkcyjne wynoszą około 5000 jednostek miesięcznie i są stale zwiększane. Obecnie firma zatrudnia około 100 pracowników.

RENAC w Polsce

W tym roku, firma RENAC weszła na polski rynek i rozpoczęła sprzedaż w naszym kraju. Aktualnie produkty tej marki są dostępne u kilku dystrybutorów, takich jak Sole Mio, REM Energy, Aid Solar itp.

W Polsce sprzedawane są falowniki jednofazowe od 1,1 kW do 3,68 kW oraz trójfazowe od 15 kW do 25 kW.

Dzięki magazynom i usługom w Polsce, RENAC staje się coraz częstszym wyborem dla polskich klientów.

RENAC Power

Producent falowników fotowoltaicznych