Risen Energy umocnia swoją pozycję „Top Performer” PVEL trzeci rok z rzędu

Risen Energy, jeden z wiodących producentów wysokowydajnych produktów fotowoltaicznych Tier 1, ujawnił, że został uznany za "Top Performer" trzeci rok z rzędu w karcie wyników niezawodności modułów PV Evolution Lab (PVEL) 2023.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

fotowoltaika

Podziel się

PVEL, jedno z najbardziej zaufanych źródeł niezależnych testów i wniosków opartych na badaniach w branży solarnej, co roku ocenia wydajność modułów słonecznych i wyróżnia najlepsze z nich na podstawie rygorystycznych testów w swoim najnowocześniejszym laboratorium. Testy oceniają wydajność produktów w różnych warunkach środowiskowych i pod kątem różnych czynników, które mogą mieć wpływ na ich niezawodność i bezpieczeństwo w czasie.

Program Kwalifikacji Produktów PVEL ocenia wydajność i niezawodność dziesiątek producentów i typów modeli modułów PV każdego roku. Cieszymy się, że w tym roku Risen Energy ponownie został uznany za najlepszego wykonawcę w rankingu niezawodności modułów fotowoltaicznych i gratulujemy mu tego zasłużonego wyróżnienia. Z niecierpliwością czekamy na dalsze testowanie produktów Risen w przyszłości, ponieważ firma stale wprowadza innowacje.

powiedział Tristan Erion-Lorico, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w PVEL

B Veerraju Chaudary, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu (CSMO) w Risen, powiedział, że cieszy się, z otrzymanego wyróżnienia od PVEL trzeci rok z rzędu i uznaje to za potwierdzenie pozycji Risen jako zaufanego dostawcy wysokiej jakości produktów solarnych na rynku.

Tristan Erion-Lorico, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w PVEL

B Veerraju Chaudary

Od ponad dwóch dekad firma Risen koncentruje się na dostawie najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych. Jak powiedział P. Ponsekar, wiceprezes ds. sprzedaży Risen, w tym czasie zostało dokonanych wiele zmian w zakresie innowacji technologicznych, których kulminacją są produkty z serii Titan. Takie produkty, o większej mocy i wyższej wydajności, zyskały duże uznanie na rynku północnoamerykańskim od momentu wprowadzenia na rynek.

Teraz zachęcające jest to, że nasza zaawansowana wiedza techniczna zyskała uznanie również od renomowanej autorytatywnej strony trzeciej.

P. Ponsekar

Materiał promocyjny