XV edycja Gali Budowlana Marka Roku odbyła się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, i partnerów biznesowych. Wręczenia dyplomów i statuetek dokonali członkowie Rady Programowej, Naukowej i Recenzentów miesięcznika „Builder”.

Wyróżnienie w imieniu Viessmann odebrał Prezes Zarządu, Sebastian Walerysiak, który został również nagrodzony tytułem Osobowość w Branży.

viessmann, gala, nagroda

Sebastian Walerysiak, Prezes Zarządu Viessmann na gali wręczenia nagród. Fot. Builder

Viessmann – Budowlana Marka Roku 2017

Firma Viessmann, lider w produkcji nowoczesnych pomp ciepła, po raz drugi zdobyła tytuł Budowlanej Marki Roku 2017, zyskując uznanie wykonawców z branży budowlanej. Niezależne jury oceniało m.in. pozycję w branży oraz osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług, spełnianie norm, wytycznych, przede wszystkim zaś potrzeb klientów, a także rzetelność oraz stabilność prowadzonej działalności.

Miesięcznik „Builder” po raz kolejny podkreślił również rolę liderów – przyznając za indywidualne osiągnięcia w 2017 roku wyróżnienie Osobowość Branży.

Taką właśnie statuetką uhonorowano Prezesa Viessmann, Sebastiana Walerysiaka za efektywne zarządzanie, wieloletni wkład w rozwój firmy, intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Sebastian Walerysiak– Zdobycie tytułu Budowlanej Marki Roku 2017, to dla nas duże wyróżnienie. Rok 2017 był dla polskiego oddziału Viessmann szczególnie ważny z dwóch powodów. Pierwszy, to jubileusze: obchody 25-lecia obecności przedsiębiorstwa w Polsce oraz 100-lecia powstania firmy. Drugi powód to odnotowana w 2017 roku rekordowa sprzedaż produktów Viessmann.

Konsekwencja, wyprzedzanie obowiązujących trendów, przełamywanie barier w myśleniu oraz wiara w sukces, przyniosły wymierne rezultaty nie tylko w postaci ilości sprzedanych urządzeń, wiodącego miejsca w branży, ale przede wszystkim zaufania, jakim od lat obdarzają firmę Partnerzy i Klienci.

Umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na obopólnym zaufaniu i szacunku, to podstawa działania Viessmann oraz klucz do sukcesu naszej firmy – mówił Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Polska.

 

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych