Przed Państwem wrześniowe wydanie miesięcznika GLOBEnergia Plus!

 

  • Najświeższe notowania cen instalacji! Sprawdź, ile kosztuje dolne źródło do pompy ciepła oraz ogrzewanie podłogowe! Jeśli chodzi o technikę grzewczą to nie wszystko co dla Państwa przygotowaliśmy! 
  • Zapraszamy na premierową rubrykę SALON INWESTORA! A w niej instalatorzy radzą jak przygotować pomieszczenie pod pompę ciepła. Salon Inwestora to strefa dla każdego, kto rozważa inwestycję w urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. W tym miesiącu poprosiliśmy instalatorów pomp ciepła o porady, jak przygotować się do instalacji pompy ciepła, jak wybrać pomieszczenie pod jej lokalizację oraz co zrobić, gdy mamy kocioł stałopalny, a chcemy mieć pompę ciepła. Czy to w ogóle możliwe? Jak rozwiązać ten problem?
  • RAPORT – Małe turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu! Ceny i przegląd producentów. Mała energetyka wiatrowa ma szansę na znaczny rozwój w najbliższym czasie. Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest praca układu niezależnie od kierunku wiatru, nie ma więc potrzeby stosowania nakierowania na wiatr!
  • Nadchodzą Inteligentne moduły fotowoltaiczne, a duże koncerny otwierają się na polski rynek i budują u nas lokalne sieci sprzedaży!
  • W kolejnym artykule z cyklu Niska Emisja – Czy spalanie może być ekologiczne? Złe nawyki Polaków, czyli o tym jak drogie może być spalanie „śmieci”.

O tym wszystkim w wydaniu GLOBEnergia PLUS 9/2015!