Firma Hanergy podała ostatnio, że zmienia sposób sprzedaży swoich produktów. 

 
Otwiera sieć sklepów detalicznych z modułami cienkowarstwowymi. Do końca roku, ma zamiar otworzyć aż 1000 punktów sprzedaży detalicznej i innych centrów dla użytkownika na całym świecie.
Firma stała się ostatnio tematem doniesień prasowych. Pisano o nietypowym obrocie i o otworzeniu kilku sklepów detalicznych w Chinach. 
Oprócz sklepów detalicznych, firma postanowiła również na sklep internetowy i portal. Jak donoszą media zachodnie, firma będzie dawała trzyletnią gwarancję producenta na systemy zakupione za pośrednictwem takich sklepów. 
 
Przedstawicieli firmy w Polsce można również spotkać w sklepach popularnych sieci handlowych. 
 
Taki sposób sprzedaży i podejścia do klienta indywidualnego jest niewątpliwie jednym z pierwszych w tej branży. Co więcej, firma jest od 2013 roku partnerem firmy IKEA, za pośrednictwem której sprzedaje swoje produkty. 
 
Powodzenie firmy zainteresowało zagraniczne instytucje. W styczniu Wall Street Journal i Financial Times próbowały analizować źródła majątku spółki.  Na początku marca przez wniosek Hong Kong Stock Exchange, na której znajduje się firma próbowano wyjaśnić nietypowe wzorce handlowe, które spowodowały gwałtowny wzrost cen akcji i rekordową wielkość obrotu. 
W świetle takiego zainteresowania, firma wydała oświadczenie w którym poinformowała, że nie ma wiedzy na temat konkretnych przyczyn wahań cen akcji. 
 
Źródło: PV-Tech