O SMA Smart Connected

SMA Smart Connected jest bezpłatną i automatyczną usługą monitorowania usterek, która została stworzona specjalnie pod kątem systemów i komponentów firmy SMA i zapewnia bezpieczną eksploatację systemu w przyszłości oraz minimalizuje czas przestojów. Podczas gdy wiele producentów falowników posiada opcję monitorowania pracy falownika w swoim standardzie, SMA idzie o krok dalej – funkcja Smart Connected pozwala na wysyłanie komunikatów o usterkach przez falowniki bezpośrednio do centrum kontaktowego firmy SMA lub instalatora, a gdy konieczna jest wymiana urządzenia lub jakiegoś komponentu, SMA stawia właściwą diagnozę i dostarcza automatycznie potrzebny element w uzgodnionym czasie. Wczesne powiadomienie umożliwia szybkie uzgodnienie terminu przez operatora / właściciela instalacji i instalatora, aby jak najszybciej wymienić falownik lub uszkodzony komponent.

Zalety dla instalatorów

Jakich korzyści możesz spodziewać się jako instalator?

  • Ograniczasz koszty dojazdu do klienta
  • Większy poziom zadowolenia klienta dzięki szybkiemu i ekonomicznemu serwisowi
  • Mniejsze nakłady logistyczne dzięki automatycznej wymianie urządzenia
  • Możliwość wykorzystania zaoszczędzonego czasu na zdobywanie nowych klientów

Co zyskujesz jako właściciel instalacji PV?

  • Możesz zapomnieć o ciągłym monitorowaniu pracy we własnym zakresie
  • Do 60% niższe koszty serwisowe
  • Niższe straty zysków
  • Diagnostyka przez e-mail
  • Dostawa części zamiennych
  • Proaktywne monitorowanie i analiza

Aktywacja pakietu SMA Smart Connected

SMA Smart Connected jest usługą bezpłatną. Aktywacja pakietu jest bardzo prosta i odbywa się podczas rejestracji na portalu Sunny Portal. Ważne! Można zarejestrować falowniki, które zostały zamontowane nawet na 2 lata wstecz!

 

Autoryzowany Dystrybutor PV – BayWa r.e. Solar Systems

Na rynku polskim BayWa r.e. działa jako hurtownia fotowoltaiczna współpracująca z firmami instalatorskimi. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia fotowoltaiki od wiodących, globalnych producentów. Od modułów i falowników, poprzez magazyny energii, optymalizatory i akcesoria PV, aż po autorski system montażowy novotegra – to wszystko w naszym webshopie 24/7! Tam znajdziecie Państwo również kompletną i rzetelną dokumentację produktową.

Ponadto, BayWa r.e. oferuje klientom doradztwo techniczne oraz szeroką bazę bezpłatnych seminariów (stacjonarnie) oraz webinarów (online), które wspierają zarówno handlowców i pracowników działu obsługi firm fotowoltaicznych, jak i ekipy montażowe i serwisowe. Szkolenia prowadzone są przy współpracy z naszymi dostawcami, co gwarantuje wysoki poziom merytoryki.

Firma zaprasza do współpracy!

BayWa r.e.

Dystrybutor komponentów dla rynku fotowoltaicznego