SolarEdge wyróżniony nagrodą Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023

Firma SolarEdge Technologies, światowy lider w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych, otrzymała nagrodę Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023. Wyróżnienie jest dowodem uznania za zaangażowanie SolarEdge w promowanie zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego podejścia do środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego.

Zdjęcie autora: SolarEdge

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.

Podziel się

Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym są wyróżniane firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem. Organizatorem programu Symbol jest PubliCity Media Group, wydawca Monitora Biznesu, Monitora Rynkowego oraz serwisu MonitorRynkowy.pl.

Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymania nagrody Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023. To dla nas potwierdzenie, że nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju są zauważane i doceniane. Działania ESG są dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i misją, którą wypełniamy z pełnym zaangażowaniem, pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie energii odnawialnej” – mówi Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Technologies Poland.

SolarEdge od lat koncentruje swoje wysiłki na opracowywaniu technologii, które umożliwiają bardziej efektywne wykorzystanie energii, zmniejszając tym samym ślad węglowy i wspierając globalne cele zrównoważonego rozwoju.

O SolarEdge

SolarEdge jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych.

Wykorzystując światowej klasy możliwości inżynieryjne i koncentrując się na innowacjach, SolarEdge tworzy inteligentne rozwiązania energetyczne, które zasilają nasze życie i napędzają przyszły postęp.

SolarEdge opracował inteligentny falownik, który zmienił sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV). Falownik SolarEdge z optymalizacją mocy DC dąży do maksymalizacji wytwarzania energii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii produkowanej przez system PV. Kontynuując postęp w dziedzinie inteligentnej energii, SolarEdge adresuje kompletny zestaw rozwiązań w zakresie PV, magazynowania energii, ładowania EV i usług sieciowych dla różnych segmentów rynku energetycznego.

Zdjęcie autora: SolarEdge

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.