SolarEdge z nagrodą dla Lidera Transformacji Energetycznej

SolarEdge

SolarEdge Technologies - globalny lider w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych – został wyróżniony tytułem Lidera Transformacji Energetycznej za innowacyjne rozwiązanie SolarEdge Home, kompletny ekosystem energetyczny, dzięki któremu klienci indywidualni mogą przejąć kontrolę nad zużyciem energii. Gala wręczania nagród odbyła się 16 marca w Warszawie podczas wydarzenia „Polski Kongres Klimatyczny 2023”.

Zdjęcie autora: SolarEdge

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.
SolarEdge

Podziel się

Kapituła konkursu doceniła innowacyjność zgłoszonego projektu „SolarEdge Home - nowe podejście do energii w naszych domach”. SolarEdge Home to kompleksowe rozwiązanie pozwalające zmaksymalizować korzyści płynące z produkcji własnej, czystej, darmowej i niezawodnej energii generowanej przez fotowoltaikę. Ten osobisty domowy ekosystem energetyczny jest unikalny na polskim rynku - jedno rozwiązanie łączy w sobie magazynowanie energii, zasilanie awaryjne i ładowanie EV dla jeszcze większych oszczędności.

Cieszymy się, że Kapituła konkursu przyznała nam tytuł Lidera Transformacji Energetycznej. Potwierdza to, że obrany przez nas kierunek – tworzenia inteligentnych rozwiązań energetycznych, które są jednocześnie bezpieczne i opłacalne ekonomicznie oraz przyspieszają zieloną transformację – jest słuszny. Wyróżnione rozwiązanie to innowacyjność w skali globalnej, gotowa na nadchodzącą przyszłość. W dzisiejszych realiach fotowoltaika, jaką znamy nie zawsze się sprawdza. Dziś potrzebujemy zaawansowanych rozwiązań do zarządzania energią w domu, które podejmują inteligentne decyzje. Takim rozwiązaniem jest właśnie SolarEdge Home

mówi Mariusz Potocki, Commercial Sales Manager w SolarEdge Technologies Poland.

Celem konkursu „Liderzy Transformacji Energetycznej” jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług związanych z ochroną klimatu i środowiska, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie zielonej transformacji Polski. Zgłoszone do konkursu projekty były oceniane pod kątem skalowalności i innowacyjności rozwiązań, na poziomie branży, kraju lub świata oraz oddziaływania na środowisko. Organizatorem Konkursu jest organizator Polskiego Kongresu Klimatycznego.

Materiał promocyjny

Zdjęcie autora: SolarEdge

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.