Firma SolarEdge, światowy lider w zakresie technologii inteligentnej energii, ogłosiła że planuje zorganizować interaktywne, wirtualne targi energii słonecznej w tygodniu rozpoczynającym się 15 czerwca 2020 r.

Tematyka wirtualnych targów

W ciągu tych 2-dniowych targów energii słonecznej firma SolarEdge zaprezentuje najnowsze inteligentne rozwiązania energetyczne dla domów i obiektów komercyjnych, korzystając z wirtualnego stoiska, zaproponuje osobiste spotkania ze swoim zespołem ekspertów i kierownictwem, zorganizuje internetowe wycieczki po laboratorium ze swojej centrali, a także udostępni sesje szkoleniowe i prezentacje prowadzone przez liderów technologicznych firmy. Instalatorzy i specjaliści z branży energii słonecznej będą mogli skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie firma SolarEdge zapewni na swoim stoisku.

Nieustannie poszukując kreatywnych rozwiązań w celu pokonania przeszkód, zarówno technologicznych, jak i utrudniających rozwój branży w obecnych okolicznościach, firma SolarEdge zdecydowała się wykorzystać swoją pozycję lidera w celu zapewnienia społeczności skupionej wokół energii słonecznej doskonałej okazji do zmobilizowania się w tym trudnym okresie”– oświadczył Lior Handelsman, założyciel i wiceprezes firmy SolarEdge

Firma SolarEdge wierzy, że w ramach procesu stabilizacji świat będzie lepiej rozumieć rosnącą potrzebę zbudowania odporniejszej sieci elektrycznej w oparciu o odnawialną energię. Oferując innowacyjne i interaktywne targi energii słonecznej, ma nadzieję, że pomoże instalatorom w przygotowaniach do tej nowej przyszłości, a także w rozwoju ich firm.

Nawiązanie współpracy

Firma SolarEdge jest zainteresowana współpracą z innymi przedstawicielami branży i aktywnie poszukuje możliwości współpracy. Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji lub wczesną rejestracją mogą znaleźć informacje TUTAJ 

 

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.