Już 26 i 27 lutego na targach ENEX w Kielcach, Solis zaprezentuje swój falownik do rozwiązań przemysłowych i komercyjnych: Solis-125K-EHV-5G(1500V).

Solis na Targach ENEX już 26-27 lutego 2020

Rozwiązania techniczne 1500 V stały się przedmiotem zainteresowania branży, w związku z ich wyjątkową zaletą polegającą na zmniejszeniu kosztów i zwiększeniu wydajności. Już teraz falownik 1500 V jest szeroko stosowany w dużych elektrowniach naziemnych, a ten rok może przynieść mu jeszcze większą popularność.

Ginlong Solis jest jedną z pierwszych firm, które opracowały technologię falowników 1500 V dużej mocy. Dzięki swoim innowacjom technologicznym w zastosowaniach projektowych Solis osiągnął dobrą reputację klientów ze Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Indii i innych regionów.

Solis-125K-EHV-5G(1500V)

Wysoka gęstość energii

Falowniki 1500 V zapewniają o 33% większe napięcie niż w przypadku falowników 1000 V, co skutkuje wysoką gęstością energii, niższymi kosztami instalacji i mniejszym zapotrzebowaniem na miejsce.

Lepsza sprawność konwersji

Dzięki maksymalnej sprawności na poziomie 99,1% – jednej z najwyższych na rynku – Solis 125kW może zapewnić lepsze LCOE w całym czasie trwania projektu.

Dłuższy czas pracy przy pełnym obciążeniu

20 wejść DC zwiększa stosunek DC: AC do 150% w porównaniu ze standardem przemysłowym wynoszącym 120%, co powoduje większe uzyski energii w okresach słabego oświetlenia.

Niezawodność

Zintegrowana funkcja inteligentnego skanowania krzywej I / V pomaga wykryć takie błędy jak niedopasowanie paneli, czy cieniowanie, zapewniając maksymalną wydajność systemu oraz szybką i łatwą obsługę i utrzymanie.

Wydłużony czas działania

Wbudowane wymienne bezpieczniki szeregowe DC zapewniają bezpieczeństwo falownikom i modułom. Zastosowane urządzenia przeciwprzepięciowe typu II (SPD) chronią podczas skoków napięcia, a opcjonalne zabezpieczenia SPD typu I chronią przed uszkodzeniami wynikającymi z uderzeń pioruna.

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych