„All Quality Matters”to ceremonia zorganizowana przez TÜV Rheinland, podczas której opublikowane zostały zmierzone wyniki wydajności „Falowników fotowoltaicznych do użytku komercyjnego (50kW)”. Pomiary te mają na celu weryfikację głównych wskaźników wpływających na wytwarzanie energii przez system fotowoltaiczny poprzez długoterminowe rygorystyczne zapisy danych testowych falownika fotowoltaicznego, które zostały uznane i poparte przez ekspertów branżowych, władze, właścicieli i producentów.

Falownik fotowoltaiczny Solis-(25-50)K-5G ma stabilną moc wejściową, działa na terenie UE, posiada jakość energii elektrycznej, moc wyjściową i stabilność termiczną. W badaniu TÜV wygrała ogólna wydajność. Między innymi moc wejściowa i wyjściowa uzyskały najwyższe oceny, a pierwszy „komercyjny falownik fotowoltaiczny średniej mocy”stał się pewnym wyborem w komercyjnej i przemysłowej rozproszonej fotowoltaicznej jakości energii.

Solar Congress „All Quality Matters”

Solar Congress „All Quality Matters” stał się platformą w branży fotowoltaicznej, na której gromadzi się ponad 400 przedstawicieli, ekspertów i naukowców. Jego motywem przewodnim jest rewolucja fotowoltaiczna w regionie Azji i Pacyfiku oraz na całym świecie. Zaproszono znaczące postacie do przedstawienia interpretacji obecnego stanu i trendów rozwojowych globalnego rynku PV. Uczestnicy przedstawili możliwości i wyzwania stojące przed Chinami, Australią, Japonią, Bliskim Wschodem i innymi rynkami fotowoltaicznymi oraz podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat najnowszych innowacji technologicznych, trendów w standardowej certyfikacji i najlepszych praktyk biznesowych itp., dostarczając wskazówek dla liderów PV w promowaniu energicznego rozwoju przemysłu fotowoltaicznego. Podczas Solar Congress „All Quality Matters” falownik Solis-(25-50)K-5G został nagrodzony za wyjątkową jakość.

Dziękujemy TÜV Rheinland za przyznanie nagrody Ginlong (Solis). Jest to największe uznanie i pochwała za nasze innowacje technologiczne. W naszym trójfazowym falowniku szeregowym Solis (25-50) K-5G zastosowano 4 MPPT, aby zapewnić bardziej elastyczny schemat konfiguracji z mniejszym współczynnikiem oddziaływania na środowisko i wyższą wydajnością wytwarzania. Praca falownika jest tak cicha jak szept i stąd zapewnia wygodniejsze i przyjaźniejsze środowisko pracy i życia – powiedział jeden z przedstawicieli Ginlong (Solis)

Mocne strony Solis (25-50)K-5G

Przez lata jedną z mocnych stron Solis była wysoka jakość komercyjnych falowników produkowanych przez firmę. Wśród zalet (25-50)K-5G można wymienić:

Wyższą wydajność i wytwarzanie energii
• Prąd wejściowy DC 13 A Stosunek DC/AC 1,5
• Szerszy zakres napięcia MPPT niskie napięcie rozruchowe i 4 MPPT, co zwiększa wydajność i zmniejsza straty
• Tryb pracy wolt-wat i zintegrowana funkcja anty-PID

Zalety O&M dla ekonomicznego monitorowania awarii

• Inteligentne ciągi monitorujące skanowanie krzywej IV
• Menedżer eksportu energii, technologia zdalnego sterowania i alarm sygnalizujący nieprawidlową polaryzację wejścia DC
• Technologia tłumienia upływu prądu i ochrona przed przepięciami zmniejszająca prawdopodobieństwo fałszywych alarmów.

Przemysł fotowoltaiczny w Chinach

Przemysł fotowoltaiczny Chin z sukcesem zakończył proces modernizacji przechodząc z „ilości” na „jakość”.

„Każdy z nas skorzysta z naszych odpowiednich zalet i wniesie swoją mądrość i wiedzę, aby ramię w ramię pomóc branży rozwiązać problemy, promować innowacje i postęp technologii PV w Chinach oraz napędzać stały rozwój sektora PV. 50 kW było świadkiem tego, jak firma Solis przez 15 lat zbierała doświadczenie w globalnym sektorze PV! ” – powiedział jeden z przedstawicieli Ginlong (Solis).

W czasach konkurencyjnych cen, które w przyszłości będą jeszcze niższe, Solis ma zamiar nadal utrzymywać wysoką jakość i zawsze realizować jej koncepcję.

 

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych