7 grudnia 2020 r. Ginlong Technologies, został uznany przez Krajową Komisję Rozwoju i Reform za zwycięzcę rankingu przeprowadzonego w Narodowym Centrum Technologii Przedsiębiorstw przez Dział Innowacji i Rozwoju Wysokich Technologii. Oznacza to, że zaangażowanie firmy Solis w badania, rozwój i innowacje zostało wysoko ocenione zarówno w branży, jak i w skali całego kraju!

Od samego początku nastawiona na postęp technologiczny i innowacje, firma Solis przestawiła się na technologię piątej generacji. Po 15 latach istnienia firma Solis dołączyła do chińskiego programu National Torch, udostępnianego standardowo firmom z branży fotowoltaicznej. Solis otrzymała również tytuł „Zielonej Fabryki” i zdobyła nagrody „Zhejiang Enterprise Technology Center” oraz „Zhejiang Enterprise Research Institute”. Solis przywiązuje dużą wagę do innowacji naukowych i technologicznych, wciąż zwiększając swoje inwestycje w badania i rozwój technologii. W porównaniu z pierwszymi trzema kwartałami 2019 roku wydatki firmy na badania i rozwój w tym samym okresie w roku 2020 wzrosły o 118%. Firma Solis wraz z innymi firmami dzielącymi tę samą wizję i działającymi w innych, podobnych dziedzinach, takich jak produkcja, edukacja i badania, stworzyła platformę zorientowaną na rynek. Jest to innowacyjna i zaawansowana technologicznie platforma, która zapewni osiąganie sukcesów. Osiągnięcia firmy Solis już dzisiaj są spektakularne, jednak nadal będziemy dążyć do coraz większych sukcesów i jeszcze większego uznania.

Czujemy się wielce zaszczyceni otrzymaniem tej nagrody. Firma Solis od początku przyjmuje innowację i rozwój za punkt wyjścia i zawsze skutecznie reagowała na potrzeby rynku krajowego i zagranicznego – powiedział Kun Zhang, Główny Kierownik ds. Produktu w firmie Solis Global HQ.

Falowniki Solis są montowane na całym świecie!

Produkty Solis są eksportowane na cały świat. Firma została oceniona jako czołowa światowa marka branży fotowoltaicznej, a jej jednofazowe falowniki łańcuchowe uplasowały się na dwóch pierwszych miejscach w rankingu światowym Wood Mackenzie. Falowniki Solis zostały zainstalowane w niektórych z największych i najbardziej znanych budynków na świecie: Shanghai World Expo, Shanghai Volkswagen, na Wieży Eiffla i w obiektach należących do wojska meksykańskiego. Kolejnym dowodem sukcesu Solis było wejście firmy na giełdę w 2019 roku. Natomiast na własnym gruncie strategia firmy „pracowników współdzielonych” w dobie pandemii COVID-19, sygnalizowana przez telewizję CCTV i realizowana we współpracy z Sinopec, wprowadziła zupełnie nowe rozwiązanie w zakresie zielonej energii.

Jak powiedział Prezes firmy Solis – Yiming Wang, firma Solis będzie aktywnie współpracowała z uniwersytetami i instytucjami przy pomocy Narodowego Centrum Technologii Przedsiębiorstw. Jednocześnie firma zamierza dalej powiększać zespół talentów w zakresie technologii, dążyć do utrzymania pozycji lidera w branży fotowoltaicznej i nie szczędzić wysiłków w celu przyspieszenia rozwoju struktury wytwarzania energii energetycznej: od energetyki węglowej do czystej i niskoemisyjnej.


Materiał sponsorowany

 

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych