Ginlong Technologies światowy lider w produkcji łańcuchowych falowników fotowoltaicznych, ogłosił plany pozyskania ponad 100 milionów dolarów (700 mln juanów chińskich) w celu sfinansowania rozbudowy swoich mocy produkcyjnych. Solis wykorzysta te fundusze, aby podwoić moce produkcyjne do 20 GW rocznie. Inwestycja pozwoli firmie na zwiększenie dostaw do klientów na całym świecie.

Zapotrzebowanie na nasze wyjątkowo niezawodne falowniki spowodowało, że zdecydowaliśmy się podwoić moce produkcyjne. Widzimy wzrost zapotrzebowania na falowniki łańcuchowe ze względu na ich niezawodność oraz konkurencyjność pod względem kosztów. Podwojenie mocy produkcyjnych stanowi ekscytujący kamień milowy dla Solis – mówi Yiming Wang, prezes Ginlong

Więcej mocy

W celu podwojenia mocy, Solis rozbuduje istniejącą fabrykę w parku przemysłowym Binhai o ponad 90 000 m2. To pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnej do 20 GW. Plany budowy obejmują nowe supernowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, duże linie produkcyjne wyposażone w zaawansowane i zautomatyzowane maszyny, zwiększoną pojemność magazynową i nowe biura. Nowy kampus korporacyjny obejmie nowoczesne biura, wielofunkcyjne centrum konferencyjne i apartamenty dla personelu.

Rozbudowa obiektu to także nowe miejsca pracy!

Nasz nowy kampus korporacyjny doda do zespołu Solis ponad 500 nowych miejsc pracy, dostarczając nowych talentów i nowych pomysłów do pobudzenia innowacji i stymulowania wzrostu -mówi Yiming Wang, prezes Ginlong

Wizualizacja obiektu

Rekordowy kwartał

Założona w 2005 roku firma Ginlong Technologies jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników fotowoltaicznych. Prezentowane pod marką Solis portfolio wykorzystuje innowacyjną technologię inwerterów stringowych w celu zapewnienia niezawodności na najwyższym poziomie, potwierdzonej najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi certyfikatami.

W pierwszym kwartale tego roku firma odnotowała rekordowe wyniki. I kwartał 2020 to zdecydowanie najsilniejszy kwartał w historii firmy, w którym zyski wzrosły aż o 766% w porównaniu z 2019 rokiem.

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych