Solis prezentuje falownik do magazynowania energii szóstej generacji na targach Intersolar Europe

Solis zaprezentował dwa rewolucyjne falowniki do magazynowania energii szóstej generacji na targach Intersolar Europe w Monachium w dniach 11-13 maja. Zaprezentowano jednofazowy falownik S6-EH1P(3-6)K-L oraz trójfazowy S6-EH3P(5-10)K-H.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Falowniki te to inteligentne i przemyślane rozwiązania, które zapewnią klientom więcej energii użytkowej.

Nowe falowniki są efektem dogłębnej analizy rynku i potrzeb klientów przez firmę Solis. Rozszerzając swoją ofertę produktów do magazynowania energii, firma Solis zdobyła silną pozycję w branży.

Jednofazowy S6-EH1P(3-6)K-L i trójfazowy S6-EH3P(5-10)K-H to falowniki szóstej generacji do magazynowania energii, które charakteryzują się wysoką elastycznością, bezpieczeństwem, niezawodnością i wyjątkowymi inteligentnymi funkcjami.

Falowniki te pojawiły się w odpowiednim momencie, aby sprostać stale ewoluującym zmianom i trendom technologicznym na rynku.

Właściwości techniczne S6-EH1P(3-6)K-L (jednofazowy falownik magazynujący energię 230V)

Nowy falownik do magazynowania energii serii S6-EH1P(3-6)K-L o numerach od 3K do 6K jest przeznaczony do domowych instalacji PV na dachach o wielu orientacjach. Obsługuje panele słoneczne o dużej mocy 182 mm/210 mm. Moc rezerwowa 6 kW umożliwia obsługę bardziej krytycznych obciążeń. Ponadto czas przełączania zasilania rezerwowego jest krótszy niż 10 ms.

Falownik ten obsługuje do 10 jednostek równolegle w sieci i na zasilaniu rezerwowym, co jest odpowiednie dla małych i średnich komercyjnych systemów magazynowania energii. Obsługuje również aplikacje czysto off-grid z obsługą komunikacji z generatorem. Jest on zintegrowany z wieloma systemami ochrony i monitorowania awarii, aby zapewnić bezpieczeństwo akumulatorów i sprzętu.

Ten falownik szóstej generacji jest kompatybilny z akumulatorami wielu marek, dzięki czemu klienci mają do wyboru wiele opcji akumulatorów.

Właściwości techniczne S6-EH3P(5-10)K-H (trójfazowe falowniki magazynujące energię 400V)

Inwerter do magazynowania energii serii S6-EH3P(5-10)K-H o numerach od 5K do 10K jest przeznaczony do domowych systemów magazynowania energii PV. Jest zintegrowany z 2 do 4 układami MPPT i nadaje się do domowych instalacji dachowych z wieloma orientacjami.

Obsługuje obciążenia niesymetryczne i półfalowe zarówno na porcie sieciowym, jak i zapasowym. Wyjątkowy falownik S6-EH3P(5-10)K-H obsługuje do 10 jednostek równolegle na portach sieciowym i rezerwowym, co jest odpowiednie dla małych i średnich komercyjnych systemów magazynowania energii.

Obsługuje aplikacje czysto off-grid z obsługą komunikacji z generatorem. Czas przełączania na poziomie UPS jest krótszy niż 10 ms, co umożliwia obsługę krytycznych obciążeń za każdym razem. Wysoka sprawność ładowania PV pomaga zapobiegać nadmiernym stratom PV.

Ten falownik szóstej generacji jest kompatybilny z akumulatorami wielu marek, co daje klientom wiele opcji akumulatorów.

Wypuszczając na rynek te falowniki, firma Solis po raz kolejny udowodniła, że zawsze trzyma się swojej misji korporacyjnej, którą jest "Rozwój technologii w celu zasilania świata czystą energią". Solis jest zaangażowany w globalną wizję opartą na inżynierii skoncentrowanej na produkcie, stawiając klientów w centrum naszych najważniejszych decyzji, aby zapewnić, że odgrywamy naszą rolę w przejściu na czystą energię, pomagając uczynić ją bardziej wydajną, bezpieczną i niezawodną.

Bez względu na to, czy jesteś już obecnym klientem, czy dopiero zapoznałeś się z marką Solis, zapraszamy na stoisko B3.430 podczas Targów Intersolar.