Solis wyróżniony nagrodą “Najlepsza firma, dla której warto pracować w Azji”

Firma Solis została wyróżniona jako “Najlepsza firma, dla której warto pracować w Azji” konkurując z setkami firm z różnych dziedzin! Nagroda potwierdza osiągnięcia Solis w zakresie podstawowych wartości zarządzania talentami, zarządzania wydajnością, systemu motywacyjnego i innych aspektów.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Jako światowej sławy producent inwerterów solarnych, Solis dobrze rozumie, że rozwój technologii i utrzymanie przewagi konkurencyjnej w dużym stopniu zależy od talentów -  powiedziała Lucy Lu - Zastępca Dyrektora Generalnego i Dyrektor Marketingu Ginlong Technologies (Solis). Zaangażowanie pracowników jest niezwykle ważne dla sukcesu i zrównoważonego rozwoju każdej firmy. Globalna misja Solisa to "Rozwój technologii, aby zasilić świat czystą energią", która koncentruje się na planowaniu strategii rozwoju marki dostosowanej do potrzeb lokalnego rynku." 

Firma czuje się zaszczycona otrzymaniem tej nagrody, która jest wyrazem uznania za jej zaangażowanie w zapewnienie wartościowych i atrakcyjnych ofert pracy oraz za dostarczanie zaangażowania i satysfakcji pracownikom.  Solis z niecierpliwością oczekuje również odkrycia większej liczby talentów, aby odkrywać nieskończone możliwości w inteligentnej energii słonecznej i tworzeniu zielonej, pięknej i bezemisyjnej przyszłości.