Solis wyrusza w europejską trasę z prezentacją hybrydowych falowników nowej generacji

Spółka Ginlong (Solis) Technologies, znana jako jeden z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników na świecie, rozpoczyna ekscytujące europejskie tournée obejmujące prezentację najnowocześniejszych technologii na najważniejszych wystawach na całym kontynencie. Lokalne zespoły firmy z dumą przedstawią gamę nowych produktów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb związanych z energią słoneczną w Europie.

Zdjęcie autora: Solis

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych

Podziel się

Główne punkty europejskiego tournée

Solis będzie obecny na najważniejszych wystawach w Hiszpanii, Polsce, Szwecji, Włoszech, Austrii, Holandii, Grecji, Turcji i na Węgrzech od lutego do maja oraz oczywiście w Monachium w Niemczech na targach Intersolar w czerwcu. Obecność firmy podkreśla jej zaangażowanie we współpracę z lokalnymi społecznościami i specjalistami z branży i zapewnia możliwość bliższego zapoznania się z wiodącą na rynku technologią i wyjątkowymi opiniami ekspertów technicznych.

Falownik magazynujący energię dużej mocy w centrum uwagi

Głównym tematem prezentacji Solis są trójfazowe falowniki magazynujące energię o dużej mocy, wraz z ekscytującymi i niecierpliwie wyczekiwanymi najnowszymi modelami zaprojektowanymi specjalnie dla większych domowych i komercyjnych systemów magazynowania energii słonecznej – S6-EH3P20K-H i S6-EH3P50K-H.  Kompatybilność z modelami akumulatorów światowych marek, takich jak BYD, LG Chem, Dyness i Pylon Tech, zapewnia instalatorom i właścicielom systemów elastyczność w wyborze systemu dostosowanego do ich potrzeb. Konstrukcja produktów Solis oferuje funkcję naturalnego chłodzenia konwekcyjnego, eliminując potrzebę stosowania zewnętrznych wentylatorów, podczas gdy wbudowany przerywacz obwodu zwarcia łukowego (AFCI) zwiększa bezpieczeństwo poprzez aktywne wykrywanie zwarć łukowych w łańcuchu fotowoltaicznym.

Indywidualne rozwiązania dla rynku energetyki użytkowej

Zaprojektowane z myślą o europejskich projektach na skalę użytkową modele Solis-(215-255)K-EHV-5G i najnowszy, potężny S6-EH3P50K-H również zajmą ważne miejsce. Maksymalizująca uzysk elektrowni fotowoltaicznej z wysokowydajnych, dużych paneli słonecznych, w tym paneli bifacjalnych, technologia oferuje model pozbawiony bezpieczników i spełniający normę ochrony IP66. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach, często spotykanych w projektach na skalę użytkową w całej Europie.

Globalny zasięg, lokalna wiedza

Cieszymy się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy odwiedzimy tak wiele krajów w Europie, spotykając się osobiście z naszymi klientami i kolegami z branży”, powiedział Sandy Woodward, dyrektor generalny Solis na Europę. „Zaprezentujemy bardzo zróżnicowaną gamę falowników i systemów magazynowania energii, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, od systemów mieszkaniowych po użyteczności publicznej. Zespół szczególnie cieszy się z możliwości zaprezentowania naszych najnowszych falowników magazynujących energię 6. Generacji. To produkty, które od samego początku były projektowane z myślą o rynku europejskim i sądzimy, że okażą się prawdziwym sukcesem.

Podkreślając dbałość firmy Solis o satysfakcję klienta, Sandy dodał: „W tym roku nie tylko prezentujemy naszą technologię, ale także przedstawiamy wyjątkową ofertę usług technicznych i wsparcia. Nasz serwis posprzedażowy, z biurami i centrami serwisowymi na całym świecie oraz ekspertami technicznymi w całej Europie, zapewnia bezproblemową obsługę świadczoną przez lokalnych specjalistów, którzy mówią w języku klienta – zarówno online, jak i przez telefon. Taki poziom obsługi klienta odróżnia nas od innych i z dumą świętujemy go wraz z naszymi najnowocześniejszymi produktami".

Zdjęcie autora: Solis

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych