Solis z nagrodą Top Brand PV Seal od EuPD Research od 7 lat z rzędu!

Firma EUPD Research ogłosiła niedawno pierwszą partię laureatów znaku Top Brand PV 2022. W Brazylii i RPA producent inwerterów Solis został wyróżniony znakiem Top Brand PV 2022. Wyróżnienie to zostało przyznane na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród instalatorów systemów PV w Brazylii i RPA przez EUPD Research, organizację zajmującą się badaniami rynkowymi i ekonomicznymi. Firma Solis otrzymała to prestiżowe wyróżnienie już po raz siódmy z rzędu.

Zdjęcie autora: Solis

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych

W czasie trwania badania firma EUPD Research przeprowadziła wywiady z firmami zajmującymi się instalacją systemów fotowoltaicznych na temat ich zwyczajów zakupowych, marek, które posiadają w swoich portfelach oraz na wiele innych tematów. W rezultacie firma Solis osiągnęła bardzo dobre wyniki w zakresie preferencji klientów, znajomości marki, satysfakcji i rekomendacji, a Solis zostanie uznany za firmę o najwyższej marce w branży PV w 2022 roku.

"Przyznanie tego cenionego znaku branżowego stanowi kolejne potwierdzenie zaangażowania firmy Solis w innowacyjność produktów, jakość, niezawodność i przywództwo technologiczne. Dzięki 16-letniemu wpływowi marki na rynek fotowoltaiczny, Solis utrzymuje stabilną współpracę z dotychczasowymi klientami, jednocześnie pozyskując wielu nowych. Solis cechuje nie tylko wysoka niezawodność, ale także ciągła bliskość rynku i bezkonkurencyjna obsługa klienta.” - powiedział Eric Zhang, dyrektor ds. sprzedaży globalnej w firmie Solis.

Firma Solis założyła globalne biura i centra obsługi technicznej w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, RPA, Indiach, Meksyku, Hiszpanii, Holandii, Rumunii i innych miejscach i z niecierpliwością czeka na przyszłość energii słonecznej na całym świecie.

W ciągu ostatnich kilku lat Brazylia i RPA stały się ważnymi rynkami fotowoltaicznymi. W tym rozwijającym się środowisku niezwykle ważne jest, aby firmy pozycjonowały się w kluczowej grupie docelowej, jaką są instalatorzy. Firma Solis z powodzeniem zdobyła pozycję wśród najważniejszych pośredników rynkowych i po raz kolejny otrzymała tytuł Top Brand PV w Brazylii i RPA", -  wyjaśnia Mark A.W. Hoehner, założyciel i CEO EUPD Research.

Na światowych rynkach PV panuje duża konkurencja, dlatego też znak Top Brand pomaga pośrednikom w identyfikacji właściwych marek, które mogą zaoferować swoim klientom. Solis wdraża długoterminową wizję międzynarodową, koncentrując się na produkcie, stawiając klientów na pierwszym miejscu i rozwijając technologię, aby zasilać świat czystą energią.

Materiał promocyjny