Ginlong Technologies – światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych, wyposażył osiem supermarketów Walmart w Meksyku w nowe systemy solarne o łącznej mocy zainstalowanej 2 MW. Wysokowydajny inwerter Solis 60kW zapewnia wysoką, 99-procentową sprawność, dostarczając bezpieczną i niezawodną technologię do sklepów uczestniczących w projekcie!

Instalacje w sklepach Walmart

Instalacje w sklepach Walmart zostały podłączone do sieci w styczniu tego roku w czterech meksykańskich miastach – Aguascalientes, León Guanajuato, Puebla Bino i Salamanca. Zainstalowae systemy, wytwarzając szacunkowo 5,7 mln kWh czystej, odnawialnej energii rocznie, mogą usunąć z atmosfery około 4 mln ton metrycznych dwutlenku węgla.

Dostarczenie instalacji PV dla Walmart w Meksyku jest dla Solisa znaczącym kamieniem milowym. Jako jeden z pierwszych producentów falowników w Meksyku, możemy wprowadzać w branży naszą niezawodność, poprawiać jakość powietrza i wspierać drogę Meksyku ku zeroemisyjności. – mówi Eric Zhang, dyrektor ds. międzynarodowej sprzedaży Ginlong Solis.

Kompaktowy falownik Solis 60kW został zaprojektowany z myślą o instalacjach komercyjnych. Oddzielna skrzynka sterownicza zapewnia skrócenie czasu i zmniejszenie kosztów instalacji.

Solis 60 kW

Dzięki wyjątkowej niezawodności, Solis 60kW zapewnia bardzo wysoką żywotność, potwierdzoną przez niezależne laboratoria. Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie, Solis 60kW jest wyposażony w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe AC i DC klasy II oraz zdalne aktualizacje oprogramowania układowego w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i łatwości obsługi technicznej.

Falownik Solis zainstalowany w supermarketach Walmart był prawdziwym przykładem drogi w stronę zrównoważonego rozwoju – mówi Sergio Rodríguez Ginlong Service Engineer dla Meksyku i Ameryki Środkowej.

Zainstalowane w sklepach Walmart systemy fotowoltaiczne nie tylko zaspokoją zapotrzebowanie każdego z nich na energię w ciągu dnia, ale również pomogą osiągnąć cel przedsiębiorstwa, zakładający 50% pokrycia zapotrzebowania na energię elektryczną przez OZE do 2025 r..

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych