Aktualności Aktualności

Solis zapewnia redukcję emisji dwutlenku węgla i stabilność kosztów energii dla dużego brytyjskiego producenta

Zdjęcie autora: Solis

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych

Jak powiedział Zarząd Faerch Senior Management : „Cieszymy się z wykonania kolejnego kroku na naszej drodze do odnawialnych źródeł energii i redukcji emisji dwutlenku węgla. Zarządzanie energią i ochroną środowiska jest podstawą wszystkich naszych działań i dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać nasze procesy produkcyjne w celu zminimalizowania negatywnego wpływu na nasze otoczenie. Z tego względu jesteśmy zachwyceni osiągniętym przez nas celem, jakim jest wykorzystanie 100% energii odnawialnej w całej grupie.”

Kluczowe kwestie sprawiły, że firma Solis przykuwała więcej uwagi niż inne marki w trakcie procesu analizy porównawczej. Ponieważ był to projekt PPA, stabilność finansowa spółki dominującej była głównym czynnikiem. Z ponad 15-letnim doświadczeniem i zerowym zadłużeniem bankowym, firma Ginlong Technologies z łatwością go zrealizowała. Inne punkty, które doprowadziły do wyboru przetworników Solis, to niezawodność produktu, łączność z siecią i elastyczność projektowania oferowana przez liczne MPPT.

Falownik Solis 110kW, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności oraz bezproblemowej obsłudze i konserwacji, jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu instalacji.

Zaprojektowany specjalnie do zastosowań komercyjnych na dachu model 110kW integruje naszą technologię piątej generacji i najlepsze w swojej klasie komponenty, zapewniając wiodącą w branży wydajność i skuteczność. Współpracując z naszymi klientami komercyjnymi, możemy zapewnić, że maksymalna wydajność energetyczna i ROI zostaną zrealizowane. - powiedział Sandy Woodward, dyrektor regionalny Solis w Europie

Uruchomienie nowej inteligentnej platformy monitorowania SolisCloud oznacza, że wszystkie instalacje mogą być śledzone i częściowo utrzymywane przez Internet dzięki zdalnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego, co zmniejsza również liczbę kosztownych podróży na miejsce.

Solis jest jednym z 6 najlepszych producentów na globalnym rynku falowników szeregowych.
• Nr 1 w Chinach dla celów mieszkaniowych
• Nr 2 na całym świecie dla instalacji jednofazowych
• Nr 3 na całym świecie dla instalacji trójfazowych

Źródło: Wood Mackenzie; udział falownika szeregowego na rynku wg wysyłek (WMac)