Podczas SNEC 2021, firma Solis zapewniła odwiedzającym platformę do nawiązywania kontaktów i wymiany informacji. Innowacyjne inwertery Solis o wysokim natężeniu prądu i dużej mocy łączą w sobie wysoką jakość użytkowania z ekonomicznymi i niezawodnymi rozwiązaniami z zakresu zielonej energii.

Nagrody!

Podczas dwóch premier produktów, które odbyły się w dniu 3 czerwca, firma Solis zaprezentowała wyroby, które uosabiają inteligentny i technologiczny postęp w branży fotowoltaicznej.
Podczas wystawy będącej największym wydarzeniem dla przedstawicieli branży fotowoltaicznej na świecie przyznano wiele nagród. Firma Solis otrzymała „Nagrodę Honorową APVIA za osiągnięcie technologiczne (w kategorii Przedsiębiorstwo)” w ramach 5. dorocznej konferencji Asian Photovoltaic Industry Association (APVIA) Awards 2021.

Firma zdobyła ponadto nagrodę PV Brand Lab (PVBL) 2020 Global Top PV Brand i zajęła piąte miejsce w rankingu wartości marek falowników. Otrzymała również wyróżnienie od Narodowego Centrum Kontroli Jakości PV (CPVT) – Outdoor Evidence Base (Yinchuan).

źródło: Solis

Flexi-ONE

Podczas SNEC firma Solis zaprezentowała rozwiązanie pod nazwą „Flexi-ONE” służące do magazynowania energii słonecznej, zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić elastyczność (kompatybilność z różnymi markami akumulatorów) i estetyczny wygląd. To inteligentne i dogodne w użytkowaniu rozwiązanie umożliwiające magazynowanie energii słonecznej (PV-ES) w pełnym cyklu zostało wybrane jako jeden z 10 najważniejszych produktów na SNEC. Flexi-ONE otrzymało nagrodę Terawatt Grade Diamond, będącą jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na tej wystawie.

Firma Solis jest zaangażowana w realizację globalnej wizji opartej na inżynierii ukierunkowanej na produkt. Stawiamy klientów w centrum kluczowych decyzji i chcemy odegrać rolę w procesie przechodzenia na czystą energię, przyczyniając się do tego, że stanie się ona bardziej wydajna, bezpieczna i niezawodna. Nagrody branżowe przyznawane na prestiżowych konferencjach, takich jak SNEC, stanowią dla nas kolejny dowód uznania dla naszych wysiłków na tle innych podmiotów z branży na całym świecie. Otrzymane nagrody dodatkowo motywują firmę do realizacji celów związanych z zapewnianiem płynnej transformacji energetycznej na wszystkich rynkach, w obrębie których działa.

Solis

Producent falowników fotowoltaicznych