Działając na rynku od 2006 roku, Soltec oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, firma zapewnia instalatorom szkolenia, profesjonalne doradztwo, wsparcie na każdym etapie realizacji projektów, a także kompleksową obsługę posprzedażową.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z tak stabilnym partnerem, który posiada długą historię i duże doświadczenie. Razem chcemy przyczynić się do zrewolucjonizowania polskiego rynku energetycznego i dzielimy misję firmy Soltec, która chce doprowadzić do rozwoju zeroemisyjnych źródeł energii w Polsce, z korzyścią dla środowiska i zdrowia Polaków – komentuje Adam Rosiak z polskiego oddziału Solplanet.

Falowniki dostępne w sprzedaży

W Soltec będą dostępne następujące falowniki fotowoltaiczne Solplanet:

  • falowniki jednofazowe o mocy od 1 kW do 3,68 kW,
  • falowniki trójfazowe o mocy od 3 kW do 10 kW,
  • w przyszłości dostępne będą także falowniki trójfazowe o mocach 15, 20 oraz 50 kW.

W SOLTEC dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszej jakości komponenty PV od najlepszych producentów. Dlatego jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli współpracować z AISWEI dołączając do naszej oferty falowniki marki SOLPLANET, a nasi klienci bedą mogli skorzystać z tych innowacyjnych urządzeń – mówi Waldemar Bajbak, CEO firmy Soltec.

Choć Solplanet to nowa marka, nie jest nowym graczem na globalnym rynku fotowoltaicznym. Wcześniej marka stanowiła chiński oddział grupy SMA, który w kwietniu 2019 roku utworzył osobny podmiot pod nazwą AISWEI. Inżynierowie Solplanet posiadają wieloletnie doświadczenie i know-how, kierując się niemieckimi standardami jakości. Posiadając fabrykę w Chinach, firma może dostarczyć tę jakość w bardzo korzystnej cenie – teraz także klientom w Polsce.

 

Solplanet

Producent falowników fotowoltaicznych