Jako producent konstrukcji montażowych, po raz pierwszy na targach przedstawimy konstrukcję wolnostojącą, która w zeszłym roku zyskała uznanie instalatorów, stając się jedną z najczęściej wybieranych konstrukcji. Dzięki targom zyskamy możliwość przedstawienia ulepszeń, jakich dokonaliśmy w tej konstrukcji na przestrzeni ostatnich dwóch miesiący. Enex będzie również okazją do zaprezentowania konstrukcji z przeznaczeniem na membranę, której popularność od wprowadzenia do oferty bardzo szybko rośnie.

Kolejnym towarem produkowanym przez Keno, który będzie można zobaczyć na targach, będą skrzynki przyłączeniowe. Mając w ofercie ponad 700 modeli skrzynek jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie rozwiązanie dla praktycznie każdej instalacji bez względu na wielkość i rodzaj zastosowanych falowników czy modułów, oszczędzając tym samym cenny czas instalatorów.

Moduły

Na stoisku będą również obecni przedstawiciele producentów współpracujących z Keno. Firmę Longi, największego producenta modułów monokrystalicznych, będą reprezentować dwie osoby, które przedstawią zalety nowości produktowych, 72 ogniwowego modułu o mocy 440W, oraz 360W modułu 60 ogniwowego, oba wykonane w technologii half-cut.

Również Jinko Solar zaprezentuje swoją nowość, moduł dwustronny Tiger, dostępny w przedziale mocy od 445W do 465W. Południowokoreański gigant, firma LG, obecna na polskim rynku fotowoltaicznym od kilku lat, sukcesywnie zwiększa udział w rynku oferując produkt premium. Na stoisku będzie można zobaczyć moduły flagowej serii NEON R. Swoją przestrzeń zagospodaruje również Sharp prezentując zarówno moduły monokrystaliczne, jak i jedynego przedstawiciela modułów polikrystalicznych: ND-AC 275. Gamę producentów modułów uzupełnia Exe Solar prezentując przystępne cenowo moduły full black.

Falowniki

Również grono przedstawicieli producentów falowników, reprezentowane przez wiodące marki na ranku, będzie czekać na pytania odwiedzających. Swoją obecnością uświetnią nasze stoisko: Huawei – marka, której nie trzeba przestawiać nawet osobom niezwiązanym z branżą – oferujący nową serię falowników 3-fazowych do zastosowań domowych. SMA, producent chcący zaznaczyć swój powrót na polski rynek, zaprezentuje falowniki 3-fazowe małej mocy oraz wolnostojący falownik o mocy 50kW, idealne rozwiązanie dla dużych prosumentów. Ciesząca się niesłabnącą popularnością firma Fronius również będzie obecna, utrwalając tym samym swój wizerunek rzetelnego partnera. Zwolenników rozwiązań bazujących na optymalizatorach mocy ucieszy z pewnością prezentacja produktów SolarEdge. Będzie również okazja, aby zobaczyć premierowo falowniki marki Goodwe.

W dobie rosnącego zainteresowania fotowoltaiką, zapraszamy do odwiedzenia targów Enex, oraz naszego stoiska, które przygotowaliśmy specjalnie po to, aby dać Państwu możliwość poznania nowości produktowych, zwłaszcza modułów o największej dostępnej na rynku mocy. Wizyta na stoisku Keno umożliwi Państwu również zadanie pytań i przeprowadzenie dyskusji z najlepszymi specjalistami w branży oraz przedstawicielami najważniejszych marek w branży fotowoltaicznej.

Keno