Spotkaj się z Redakcją Globenergia na Targach greenPOWER!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Opusty 1:1, zmiany legislacyjne, wzrost cen energii i rozwój fotowoltaiki – to tylko niektóre tematy, które poruszymy już 14.09.2021 roku o godzinie 12:00 w Poznaniu podczas Targów greenPOWER. ENERGETYCZNY TALK SHOW GLOBENERGIA to okazja do poruszenia na żywo najgorętszych tematów w branży OZE podczas pierwszego spotkania branżowego na żywo od początku pandemii.

Porozmawiamy o zmianach na rynku prosumentów, wyścigu pomp ciepła i kotłów węglowych w programie Czyste Powietrze, magazynach energii w gospodarstwach domowych, nieetycznych zachowaniach firm wykonawczych, a także o fotowoltaice podczas powodzi. Do tego tradycyjnie - notowania cenowe Globenergii w atrakcyjnej formie i przekazie! Nie może Was zabraknąć!

Po szczegóły dotyczące ENERGETYCZNEGO TALK SHOW GLOBENERGIA podczas targów greenPOWER zapraszamy TUTAJ

Porozmawiaj z nami na żywo!

Skoro odbywają się targi, to muszą pojawić się również stoiska! Po raz pierwszy od początku pandemii, będziemy mieli możliwość porozmawiania na żywo, na naszym stoisku. Wszystkich naszych partnerów i sympatyków zapraszamy do rozmowy i spotkań! Do zobaczenia!


UWAGA! Wejście na Targi greenPOWER odbywa się za okazaniem biletów. Bezpłatne wejściówki i informacje dla zwiedzających można znaleźć TUTAJ

Zobacz również