W ofercie sklepu internetowego Viessmann znalazły się wyselekcjonowane produkty: najpopularniejsze wśród Klientów, modele pomp ciepła do podgrzewu c.w.u. Vitocal 060-A , oczyszczacze powietrza, stacje uzdatniania wody czy systemy smart Home – Vicare smart Climate.
Asortyment i oferta e-sklepu będzie sukcesywnie rozszerzana. Sklep dostępny jest pod adresem: https://sklep-viessmann.pl/

Od jakiegoś czasu myśleliśmy o uruchomieniu oficjalnego kanału sprzedaży online naszych wybranych produktów. Sytuacja związana z pandemią niejako przyspieszyła ten proces. Naszym celem było zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa oraz uproszczenie całego procesu wyboru i zakupu urządzeń. Teraz produkty Viessmann dostępne są dla naszych Klientów przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia – tłumaczy Sebastian Walerysiak, prezes Zarządu firmy Viessmann Sp. z o.o.

Zamówienia

Zamówienia z e-sklepu będą realizowane odrębnie i na zasadach działania sklepów internetowych. Klienci e-sklepu Viessmann będą mogli za zakupy zapłacić tylko za pomocą metody PayU. Zamówione produkty zostaną dostarczone Klientom pod same drzwi – z darmową dostawa do końca 2020 roku.

Pytania dotyczące e-sklepu można zgłaszać do konsultantów Viessmann. Można zgłaszać się w każdej sytuacji, w której potrzebna jest pomoc – bez względu na to, czy pytanie dotyczy e-sklepu, czy porady technicznej albo informacji o urządzeniach z oferty Viessmann.

Zapraszamy na zakupy!

 

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych