STWÓRZ NOWY, WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ – DOŁĄCZ DO WOLF!

WOLF to niemiecka, odnosząca sukcesy, międzynarodowa grupa działająca w branży HVAC, produktów budowlanych i odnawialnych zatrudniająca 4000 pracowników. Teraz Grupa poszukuje pracowników! Zainteresowany/a?

Zdjęcie autora: WOLF

WOLF

EKSPERT DO SPRAW ZDROWEGO KLIMATU W POMIESZCZENIACH

W spółce córce Centrotec SE otworzył się wakat na stanowisku Foreman/Teamlead (Brygadzista/Majster/Lider Zespołu). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m.in dowodzenie i tworzenie zespołu rzemieślników (murarzy, malarzy, elektryków itp.) do pracy przy projektach w Europie.

W zakres obowiązków nowo zatrudnionej osoby wejdzie również wykonywanie prac budowlanych na danym placu budowy (zwłaszcza prace remontowe), przywództwo zespołu, wsparcie dla kierownika placu budowy oraz dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czy ta praca jest dla Ciebie?

Tak, jeśli masz kilkuletnie doświadczenie jako Rzemieślnik i Brygadzista w budownictwie, doświadczenie w budowaniu zespołu, a także świadomość kosztów, zorientowanie na jakość, niezależność i ukierunkowanie na różne rozwiązania sposobu pracy.

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty? 

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.polska.wolf.eu w zakładce ‘Firma’. Ze względu na międzynarodowy charakter pracy WOLF prosi o nadsyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.