Stworzenie najlepszego systemu wcale nie musi być trudne!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

formularze doborowe

Najlepiej jeśli proces ten będzie miał solidną podbudowę merytoryczną, a jego czas trwania będzie możliwie najkrótszy.

Jeśli więc chcesz, w kilku prostych krokach skorzystać z pomocy doskonałych fachowców i wybrać najlepsze rozwiązanie – firma Dimplex chętnie pomoże. Wystarczy, że wyślesz zapytanie ofertowe korzystając z formularzy doborowych na dimplex.pl, a ofertę otrzymasz szybciej, niż myślisz.

Stworzenie najlepszego systemu wcale nie musi być trudne!

Formularze doborowe zostały stworzone po to, by nawiązać szerszy kontakt pomiędzy projektantami, architektami, firmami inżynierskimi – którzy mają kontakt z klientami końcowymi. Klienci na pompy ciepła to zarówno osoby prywatne, jak obiekty gminne, czy obiekty biurowe, magazynowe, przedsiębiorstwa.

Każda z tych grup konsultuje się z przedstawicielami producentów. Dzięki przygotowanym przez firmę Dimplex formularzom doborowym – o każdej porze można skontaktować się ze specjalistą, który pomoże w doborze systemu – niezależnie od rodzaju obiektu.

Co więcej, wieloletnie doświadczenia w pracy z inwestorami pokazują, że nie każdy umie zapytać o system, którego potrzebuje. Trudności polegają na zdefiniowaniu o co należy spytać, by w efekcie przygotowana została odpowiednia koncepcja.  Trudności pojawiają się zwłaszcza w przypadku obiektów większych, które nie tylko należy grzać, ale i chłodzić.

Stworzone i oddane do Państwa dyspozycji formularze ułatwiają zadanie odpowiedniego pytania i są bardzo elastyczne. Dokładnie definiują potrzeby zainteresowanego. Na podstawie uzupełnionych formularzy specjaliści Dimplex są w stanie przygotować rzetelną koncepcje. Ideą przyświecającą tworzeniu formularzy doborowych było to, by można było w łatwy sposób zapytać o zaawansowany system.

Z formularzy doborowych może skorzystać każdy – od osoby prywatnej, po architekta i projektanta.

Dimplex Polska

Źródło: GLOBEnergia Plus 6/2016


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia Plus i czytaj cały artykuł!