Witamy w Nowym Roku!

Rok 2016 za nami – pora na podsumowania, dlatego w tym numerze zapraszamy na podsumowanie poprzedniego roku w polskim OZE – subiektywny wybór 4 najistotniejszych i najbardziej wpływowch zmian w przepisach prawnych/wydarzeń czy propozycji, o których mówiło się w zeszłym roku. W tym numerze prosimy również o komentarze przedstawicieli poszczególnych sektorów branży OZE – jakie wydarzenie ich zdaniem było najważniejsze? O tym we Flashu rynku!

W styczniowej GLOBEnergii+ przybliżymy Państwu technologię, w której wykonywane są ogniwa fotowoltaiczne PERC – na czym właściwie polega? We współpracy z Redakcją Termomodernizacja.pl zapraszamy na artykuł o obowiązujących od 1 stycznia 2017 r. nowych warunkach technicznych, którym powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Dowiedz się czy zmiany dotyczą również Twojej inwestycji!

Rozmowa z inwestorem zaowocowała artykułem o długowiecznej instalacji z gazowym kotłem kondensacyjnym – jak po 16 latach sprawuje się inwestycja, która działa w oparciu o to urządzenie? Zapraszamy również na materiał o podstawach instalacji c.o. i c.w.u. opartej na gruntowej pompie ciepła, a dokładnie jego pierwszą część – kolejna już w lutym!

Wraz z zakończeniem roku kalendarzowego symbolicznie zamykamy pewien rozdział i zostawiamy za sobą przeszłość, w związku z tym zapraszamy na artykuł o budynkach przyszłości – pierwszej generacji obrotowego domu DrehHaus. W tym numerze przybliżymy również temat nowatorskiego sposobu odsalania wody morskiej z wykorzystaniem energii słonecznej.

Życzymy miłej lektury!


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia+ i czytaj cały numer!

AppStore
  GooglePlay